Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
7 -29
Dokončeno
Kristiana Page
Will Machado - Comp Team
MYHA LU DOMINANCE MMA Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-36
Dokončeno
Thomas Clegg
Bayside BJJ
Li Wang Marcelino Freitas BJJ Won by Submission - 02:07
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-31
Dokončeno
Paul Sox
LEGACY
Won by points - 05:00
Steve Warton SJJA Team
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -32
Dokončeno
Ibrahim Kunduraci
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Aaron Zevi De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 04:59
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -29
Dokončeno
Emmanuel Stamoulis
Australian Elite Team
Won by Submission - 01:56
Bishal Attri Gracie Elite Australia
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday)
5 -30
Dokončeno
Kelly Nguyen
DOMINANCE MMA
Won by Submission - 00:35
Lillian Piriatinski Carlson Gracie Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-37
Dokončeno
Richard Ma
Absolute MMA
Won by points - 05:00
Keith Lilburne Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -27
Dokončeno
Matt Thomson
Bayside BJJ
Won by Submission - 02:57
Joshua Cassidy Cia Paulista Australia
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Dokončeno
Aaron Robertson
Immersion MMA
Won by Walkover
Jurnee Sargent Team Sparta
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -30
Dokončeno
Donn Matthew Malate
Absolute MMA
José Lucas Bastos Clossi Melbourne Jiu -Jitsu Academy Won by points - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
33
Dokončeno
Elle-Maree Ferguson
Australian Elite Team
Won by points - 06:00
Nhi Quynh Nguyen Australia ASBJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-25
Dokončeno
Ash Kim
Absolute MMA
Won by points - 06:00
Andrew Nguyen Immersion MMA
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
4-27
Dokončeno
Stefan Comar
DOMINANCE MMA
Christopher Nguyen DOMINANCE MMA Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-37
Dokončeno
Diego Luna
Cia Paulista Australia
Won by points - 05:00
Andrew Tickall Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
7 -30
Dokončeno
Jade Monique
Australian Elite Team
Jocelyn Taggert Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Won by Submission - 03:09
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
34
Dokončeno
Thais Marques
Flow Martial Arts Coolangatta
Mim Mitchell MAROCCOLO ACADEMY Won by Submission - 03:11
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Dokončeno
Aaron Robertson
Immersion MMA
Thomas Musgrove DOMINANCE MMA Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-35
Dokončeno
William Mcfee
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 05:42
Perry Papadimitropoulos Evolution BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
32
Dokončeno
Walid Breich
Australian Elite Team
Won by Submission - 02:27
Tahei Purewa Bayside BJJ
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -32
Dokončeno
Lee Whitman
Won by Submission - 04:22
Qun Yi Australia ASBJJ
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -31
Dokončeno
Jasper Koop
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Won by Submission - 05:05
Emmanuel Stamoulis Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-26
Dokončeno
Rhys Vermish
Robert Hastings Gracie Barra Surfers Paradise Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-32
Dokončeno
Jett Fisher
Australian Elite Team
Nathan Calingao SJJA Team Won by Submission - 04:09
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
35
Dokončeno
Elle-Maree Ferguson
Australian Elite Team
Won by Submission - 02:22
Elena Gomez Absolute MMA
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5 -33
Dokončeno
Christopher Peters
Cia Paulista Australia
James Cattermole DOMINANCE MMA Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-28
Dokončeno
Ash Kim
Absolute MMA
Idelson Mabjaia Marcelino Freitas BJJ Won by Submission - 02:33
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-36
Dokončeno
Jessica Wagener
Onya Martial Arts
Jessica Berry Immersion MMA Won by points - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-29
Dokončeno
Shelby Beck
XFC - Australian Top Team
Won by points - 06:00
Sarah Weichman Bayside BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-38
Dokončeno
James Harrisson
De Been 100% Jiu Jitsu
Marshall Hines Carlson Gracie Team Won by Submission - 01:54
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -28
Dokončeno
Billy McFarlane
DC AUSTRALIA
Won by Submission - 00:32
Matt Thomson Bayside BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5 -34
Dokončeno
Kobi Dynon
MAROCCOLO ACADEMY
Won by Submission - 03:45
Jake McCombe
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
36
Dokončeno
Mim Mitchell
MAROCCOLO ACADEMY
Deborah Tsai Australia ASBJJ Won by Submission - 05:08