Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Finished
Diego Oportot
Absolute MMA
Won by Walkover
Kevin Nesvara De Been 100% Jiu Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-39
Finished
Shona Matthews
De Been 100% Jiu Jitsu
Jessica Berry Immersion MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-42
Finished
Adam Schwarz
Absolute MMA
Won by points - 05:00
Michael Turlejski De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
3-42
Finished
Mark Berginc
Australian Elite Team
Raydin Dinsdale NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Won by points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -39
Finished
Josh Millgate
Absolute MMA
Won by Submission - 00:21
Daniel Emery De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Finished
Joshua Tarquinio
Australian Elite Team
Won by Walkover
Brenden Horn De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -42
Finished
Julius Gastar
Cia Paulista Australia
Assaad Issa Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-28
Finished
Charl Theron
Absolute MMA
Lachlan McRitchie Absolute MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
Finished
Daz Collins
Australian Elite Team
Michael Lacorcia MAROCCOLO ACADEMY Won by Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 49
Finished
Nathan Calingao
SJJA Team
Won by Submission - 05:44
Caleb McCall Australian Elite Team
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-38
Finished
Jessica Wagener
Absolute MMA
Won by points - 05:00
Jazmin Robertson Gracie Elite Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-45
Finished
Jayden Chelkowski
Absolute MMA
Jack Jarman Marcelino Freitas BJJ Won by Submission - 04:59
Female No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
Finished
Cat Wilson
Will Machado - Comp Team
Kathleen Peachey Absolute MMA Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-39
Finished
Jayke Carrott
De Been 100% Jiu Jitsu
Jordan Anderson NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Won by Submission - 01:28
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Finished
George Dersarkisian
Will Machado - Comp Team
Daniel Lopez Perez LEGACY Won by Walkover
Female No-Gi / Purple / Adult / -71,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -45
Finished
Julia Ametov
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Won by Disqualification (disqualification) - -2:-17
Alison Uliando De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-37
Finished
Diego Oportot
Absolute MMA
Won by points - 06:00
Christopher Harber Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -37
Finished
Chris Deligiannoudis
Absolute MMA
Edward Su Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-43
Finished
Salvatore Avolino
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:39
Michael Turlejski De Been 100% Jiu Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
3-44
Finished
Adelle Casey
CHECKMAT AUSTRALIA
Won by Submission - 00:42
Taru Siipola Absolute MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
4-41
Finished
Altay Girgin
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Andrew Kerr Won by Submission - 04:08
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 48
Finished
Angus Tonkin
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 03:05
Joseph Iskandar Absolute MMA
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
3-43
Finished
Marshall Hines
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 01:47
Raydin Dinsdale NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-46
Finished
Michael Bruzzese
Cia Paulista Australia
Won by Disqualification (disqualification) - 03:35
Taylor Bianco De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Finished
Simon Mitchell
XFC - Australian Top Team
Stewart Durrant Absolute MMA Won by Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -47
Finished
Will Wesley
Absolute MMA
Won by Submission - 00:37
Joshua Sammartino Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-38
Finished
Joshua Tarquinio
Australian Elite Team
Won by points - 06:00
Daniel Lopez Perez LEGACY
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 50
Finished
Syed Karim
De Been 100% Jiu Jitsu
ASH CHIA Absolute MMA Won by Submission - 00:29
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Finished
Ford Larman
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Won by Walkover
Stephen Si Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -40
Finished
Adam Fillery
Absolute MMA
Won by Submission - 00:43
Mat Dwyer 10th Planet Jiu Jitsu Australia
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-40
Finished
Jessica Wagener
Absolute MMA
Jessica Berry Immersion MMA Won by points - 05:00