Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
1-54
Finished
Louis Simoneau
MAROCCOLO ACADEMY
Emil Mutapcic Team Sparta Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
4-47
Finished
Kenny Lay
Australian Elite Team
Marcus Bulmaga Bayside BJJ Won by Submission - 03:40
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
7 -47
Finished
Enzo Balducci
DC AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Indiana Joeng Cia Paulista Australia
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-50
Finished
DANIEL KENNEDY
Limitless MMA
Won by Submission - 03:52
Daniel Torres Cia Paulista Australia
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
53
Finished
Stefan Baini
DOMINANCE MMA
Won by points - 05:00
Liam Shea Ronin Jiu-Jitsu Newcastle
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
5 -52
Finished
Darran Petty
DC AUSTRALIA
Won by Submission - 02:25
Jose Lopez De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
6 -49
Finished
Andy Yuen
DC AUSTRALIA
Luke Stokman EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-43
Finished
Mouhamad Kreidli
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Won by points - 06:00
Chris Piribauer Team Sparta
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
Finished
Sally Li
Australian Elite Team
Shelby Beck XFC - Australian Top Team Won by Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
7 -48
Finished
Travis MacDonald
Gracie Elite Australia
Won by Submission - 04:17
Jacob Javni Will Machado - Comp Team
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-56
Finished
Shannen Lay
Australian Elite Team
Won by Submission - 04:31
Nhi Quynh Nguyen Australia ASBJJ
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Saturday)
6 -52
Finished
William Beck
XFC - Australian Top Team
Augustas McCallum Mildura Martial Arts Won by Submission - 01:13
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
54
Finished
Thanh Tan Luong
Immersion MMA
Won by Submission - 01:02
Heath Chrimes DC AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-44
Finished
Dan Johnson
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:42
William Wickham Bayside BJJ
Male Absolute Gi / Purple / Master 5 / Open Weight
(Saturday)
7 -51
Finished
Cameron Beale
SJJA Team
Won by points - 05:00
Matthew Harvey Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
4-50
Finished
Thomas Havik
De Been 100% Jiu Jitsu
Sosefo Sefokuli Will Machado - Comp Team Won by Submission - 04:14
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
3-46
Finished
Xavier Dyble
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Diego Arriagada Australian Elite Team Won by Submission - 06:42
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-54
Finished
Shelby Beck
XFC - Australian Top Team
Jessica Berry Immersion MMA Won by points - 06:00
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
55
Finished
Stefan Baini
DOMINANCE MMA
Paul Wilson Immersion MMA Won by Disqualification (disqualification) - 01:08
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
1-55
Finished
Theo Potgieter
Absolute MMA
Emil Mutapcic Team Sparta Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
56
Finished
Thanh Tan Luong
Immersion MMA
Won by Submission - 02:18
William Phillips Cia Paulista Australia
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-53
Finished
Ellen Thompson
Tiffany Joyce DC AUSTRALIA Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Black / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
5 -49
Finished
Evandro Carvalho
Absolute MMA
Felippe Martins Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Won by points - 06:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Saturday)
6 -53
Finished
ADAM CARLE
SJJA Team
Sam Chew Immersion MMA Won by points - 08:00
Female Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
58
Finished
Michelle Ross
DOMINANCE MMA
Won by Submission - 02:56
Bron Le Busque DC AUSTRALIA
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-57
Finished
Jessica Wagener
Onya Martial Arts
Kim Charlotte Schoellkopf SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:20
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
7 -49
Finished
Enzo Balducci
DC AUSTRALIA
Won by Submission - 04:23
Travis MacDonald Gracie Elite Australia
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
6 -50
Finished
Thomas Musgrove
DOMINANCE MMA
Sean Mai Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-41
Finished
Lewis Florez
Mildura Martial Arts
Won by points - 07:00
Patrick Neylan Absolute MMA
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
2-56
Finished
Daniel Emery
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:41
Rob Trewartha De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
Finished
David Hart
DOMINANCE MMA
Won by Walkover
Steven Bowerman GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Female Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
59
Finished
Alana Barlow
Mildura Martial Arts
Caitlin Phillips Cia Paulista Australia Won by points - 05:00