Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -31
Terminé
Wilson Tan
Martial Spirit
Gagné par points - 05:00
Francisco Javier Zamudio Ruano Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
Terminé
Stephen Ellul
Will Machado - Comp Team
Gagné par forfait
Daniel Brekalo Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
6 - 41
Terminé
Derek Maota
Will Machado - Comp Team
Gagné par soumission - 01:00
Nathan McBride De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-34
Terminé
Fabrizio Giabardo
True Grit Jiu Jitsu
Gagné par points - 05:00
Bakir Awamleh
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-27
Terminé
Charl Theron
Absolute MMA
Gagné par points - 05:00
Billie Bianco De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
Terminé
Aaron Robertson
Immersion MMA
Gagné par forfait
Jackson Benyamin Australian Elite Team
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -34
Terminé
Edward Su
Australian Elite Team
Gagné par points - 05:00
Oliver Jooste LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-36
Terminé
Michael Mckiernan
CHECKMAT AUSTRALIA
Andrew Vacirca Australian Elite Team Gagné par points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -30
Terminé
Daniel Smith
XFC - Australian Top Team
Gagné par soumission - 00:57
Kim Huynh CHECKMAT AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 32
Terminé
James Buckle
Australian Elite Team
Gagné par points - 05:00
Bailey Foote Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 40
Terminé
Angus See
Absolute MMA
Spencer Cooke Cia Paulista Australia Gagné par points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-31
Terminé
Raoul Lobo
Absolute MMA
Gagné par soumission - 01:53
Mitchell Williamson 10th Planet Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -32
Terminé
Dean Campbell
Australian Elite Team
Gagné par points - 05:00
Thomas Musgrove Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Terminé
Mitchell Phillips
Australian Elite Team
Gagné par forfait
Wael Omar NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-35
Terminé
Georgy Kazarosyan
Australian Elite Team
Lachlan McRitchie Absolute MMA Gagné par points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-37
Terminé
Finn Vantslot
Will Machado - Comp Team
Jayke Carrott De Been 100% Jiu Jitsu Gagné par soumission - 03:13
Female No-Gi / White / Adult / -51,0 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -38
Terminé
Nhi Nguyen
Absolute MMA
Gagné par points - 05:00
Pamela Teves DC AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
6 - 42
Terminé
Angus Miller
DC AUSTRALIA
Derek Maota Will Machado - Comp Team Gagné par soumission - 01:36
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-32
Terminé
Aaron Robertson
Immersion MMA
Tarek Zahraman NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Gagné par points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-32
Terminé
Esra Akdenk
Australian Elite Team
Aimee Konecny Gagné par soumission - 00:27
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 33
Terminé
Victor Gebarski
Absolute MMA
Gagné par soumission - 02:12
Paul Tizzano
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 43
Terminé
Jade Monique
Australian Elite Team
Gagné par points - 05:00
Caelin-Jane Weir DC AUSTRALIA
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 / -71,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-30
Terminé
Noah Bakr
Australian Elite Team
Ata Karadavut Team Sparta Gagné par soumission - 01:42
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -33
Terminé
Chris Jong
De Been 100% Jiu Jitsu
Chris Deligiannoudis Absolute MMA Gagné par soumission - 01:10
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-38
Terminé
Jude Headberry
Australian Elite Team
Gagné par points - 05:00
Cody Millhouse Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -34
Terminé
Daniel Smith
XFC - Australian Top Team
Gagné par décision - 05:00
Wilson Tan Martial Spirit
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -39
Terminé
Ranvir Gardner
Carlson Gracie Team
Gagné par soumission - 03:43
Jeremy Neira NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-34
Terminé
Georgia Verry
Absolute MMA
Gagné par soumission - 01:25
Sarah Samuels
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 34
Terminé
Stephen Ellul
Will Machado - Comp Team
Bilal Obeid DC AUSTRALIA Gagné par points - 05:00
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 / -71,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-31
Terminé
Atahan Bektasoglu
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Gagné par soumission - 01:01
Ata Karadavut Team Sparta
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -86,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-35
Terminé
Bodey Burnham
Gracie Elite Australia
Justin Robertson Will Machado - Comp Team Gagné par soumission - 03:58
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 44
Terminé
Samantha Dewar
XFC - Australian Top Team
Jocelyn Taggert Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Gagné par soumission - 01:59