Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -17
Finito
Cam Wild
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Andrew Zhao Australia ASBJJ
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-16
Finito
William Mcfee
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 02:06
Alexander Windhager
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
1-20
Finito
Shantelle O’Shea
De Been 100% Jiu Jitsu
Kerrie Marshall Gracie Barra Hoppers Crossing Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
4-16
Finito
Tarek Zahraman
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Nick Goulis Immersion MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
18
Finito
Angus Miller
DC AUSTRALIA
James Shea Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -15
Finito
Bilal Obeid
DC AUSTRALIA
Won by Submission - 03:43
Kyrillos Matta De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
5 -13
Finito
Andrew Qiu
Cia Paulista Australia
Jake Hicks Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Won by Submission - 01:50
Female Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday)
3-18
Finito
Hoang Ky Anh Nguyen
De Been 100% Jiu Jitsu
Jasmine Lim Martial Spirit Won by Submission
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
1-21
Finito
Siying Wang
Immersion MMA
Bianca Martimiano NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Won by points - 05:00
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
4-19
Finito
Chelsea Waterhouse
DC AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Jade Monique Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -18
Finito
Jaden Rubinstein
Cia Paulista Australia
Won by points - 05:00
Daniel Brekalo Absolute MMA
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -16
Finito
Theo Potgieter
Absolute MMA
Kaushik Duber Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-17
Finito
Hayden Lyon
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
David Ballard Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
19
Finito
Adam Charlton
Gracie Barra Hoppers Crossing
Won by Submission - 04:05
Jake Hobson Frontline Australia
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -17
Finito
Tegan Hall
Ellen Thompson Will Machado - Comp Team Won by Decision - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-17
Finito
Dan Johnson
Australian Elite Team
Won by Submission - 03:05
Colin McKay Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
15
Finito
Ash Agahi
Immersion MMA
Won by points - 05:00
Kade Ryan MAROCCOLO ACADEMY
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
2-20
Finito
Megan Quah
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
Melissa Riccardi Absolute MMA
Female Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday)
3-19
Finito
Sanny Prawira
Immersion MMA
Won by points - 05:00
Varsha Shenoy Carlson Gracie Team
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-24
Finito
Daz Collins
Australian Elite Team
Aaron Meaney Gracie Elite Australia Won by Submission - 02:21
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -16
Finito
Renn Bogan
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:48
Bilal Obeid DC AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -15
Finito
Edward Su
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Mackenzie Buchanan DC AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
4-17
Finito
Nick Goulis
Immersion MMA
Won by Submission - 04:25
Nathan Lawrence NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -18
Finito
Ellen Thompson
Will Machado - Comp Team
Bonita Headberry Australian Elite Team Won by Submission - 00:49
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-18
Finito
William Mcfee
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 01:23
Hayden Lyon De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday)
3-20
Finito
Sally Zou
Immersion MMA
Won by points - 05:00
Kelly Nguyen Will Machado - Comp Team
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -19
Finito
Jazmin Robertson
Gracie Elite Australia
Shona Matthews De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 03:20
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
2-21
Finito
Siina Suominen
LEGACY
Won by points - 05:00
Marina Bishop
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
20
Finito
Derek Maota
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
John Murphy Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-9
Finito
Daniel Taggert
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Jake Hicks Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Won by Disqualification (disqualification) - 01:18
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -19
Finito
Cam Wild
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:55
Jaden Rubinstein Cia Paulista Australia
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -18
Finito
Kaushik Duber
Australian Elite Team
Jese Tuivoavoa Gracie Barra Hoppers Crossing Won by Submission - 00:22