Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Black / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
5 - 30
終了
Siraj Soufi
Australian Elite Team
Won by Submission - 09:57
JAKE O'Driscoll
Female No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Sunday)
8 -39
終了
Majorie Mika Kalaw
DOMINANCE MMA
Emma Hughes Absolute MMA Won by points - 05:00
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 / -76.50 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-46
終了
Brooklyn OCallaghan
Team Perosh MMA
Alexander Bui DOMINANCE MMA Won by Submission - 00:21
Female No-Gi / White / Master 1 (30+) / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
8 -42
終了
Carly Cee
De Been 100% Jiu Jitsu
Michelle Ross DOMINANCE MMA Won by Submission - 00:43
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
3-42
終了
Dylan Chan
Fortitude Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:39
Ralph John Absolute MMA
Male No-Gi / Purple / Master 5 (51+) / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
5 - 33
終了
Joseph Morello
Gracie Elite Australia
Won by Submission - 01:17
Matthew Harvey Will Machado - Comp Team
Juvenile Girls No-Gi / White / Juvenile 1 / Above +66.50 kg (No weight limit)
(Sunday)
4-47
終了
Mathilda Yap
MAROCCOLO ACADEMY
Won by Submission - 00:17
Ella Hedges DC AUSTRALIA
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
6 - 39
終了
Thais Marques
Flow Martial Arts Coolangatta
Vesper Chun Absolute MMA Won by Submission - 00:11
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-37
終了
Daniel Otley
Immersion MMA
Won by points - 05:00
Luke Andrew Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-40
終了
Todd Lawrence
De Been 100% Jiu Jitsu
Dennis Mazarakis Immersion MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Sunday)
2-35
終了
Matthew Vella
Cia Paulista Australia
Kody Ward De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
7 -34
終了
Jordan Anderson
Absolute MMA
Julian Lebdeh Australian Elite Team Won by points - 06:00
Female No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Sunday)
8 -40
終了
Josephine Veksler-Lam
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:43
Emma Hughes Absolute MMA
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66.50 kg (Light)
(Sunday)
8 -43
終了
Kage Fisher
Australian Elite Team
Spencer Quayle Absolute MMA Won by Submission - 01:03
Female No-Gi / Blue / Adult / -61,5 kg (Light)
(Sunday)
6 - 41
終了
Elena Gomez
Absolute MMA
Alish Smith Won by Submission - 02:56
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-38
終了
Yanni Mallidis
Marcelino Freitas BJJ
Adam Taylor Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
2-43
終了
Jamie Rawlings
Will Machado - Comp Team
Robert Hastings Gracie Barra Surfers Paradise Won by Submission - 05:23
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -30
終了
Finn Vantslot
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Andrew Carletti Limitless MMA
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66.50 kg (Light)
(Sunday)
8 -44
終了
Connor Pedis
Australian Elite Team
Won by Submission - 01:04
Kage Fisher Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / Above +97,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-48
終了
Chris Piribauer
Team Sparta
Adam Schwarz Onya Martial Arts Won by Submission - 02:30
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
3-43
終了
Harry Adams
Will Machado - Comp Team
Won by Disqualification (disqualification) - 01:35
Jacob Kong Absolute MMA
Female No-Gi / Blue / Adult / -61,5 kg (Light)
(Sunday)
6 - 42
終了
Rebecca Stahlnacke
Absolute MMA
Deborah Tsai Australia ASBJJ Won by points - 06:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 - 36
終了
Sam Mccarthy
Ethan Cannon De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 08:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
3-44
終了
Jett Fisher
Australian Elite Team
Nathan Calingao SJJA Team Won by Submission - 05:09
Male No-Gi / Blue / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -46
終了
Stefan Comar
DOMINANCE MMA
Won by points - 06:00
Raymond Timms Gracie Elite Australia
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-39
終了
Liam Simmons
Australian Elite Team
Daniel Otley Immersion MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / Above +97,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-49
終了
John Osborne
Absolute MMA
Patrick Klisiewicz Frontline Australia Won by points - 06:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
2-44
終了
Atahan Bektasoglu
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Won by Submission - 02:46
Nick Acevski Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
7 -35
終了
Thomas Vandyk
Absolute MMA
Won by Submission - 02:14
Jayden Moorfoot Australian Elite Team
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-41
終了
Stephen Tao
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Alex Huizing DC AUSTRALIA Won by points - 05:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66.50 kg (Light)
(Sunday)
8 -45
終了
Spencer Quayle
Absolute MMA
Connor Pedis Australian Elite Team Won by Submission - 01:26
Male No-Gi / Brown / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
終了
Jadd Chahal
Australian Elite Team
Won by Walkover
Zac Whiley Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne