Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -31
Окончено
Wilson Tan
Martial Spirit
Won by points - 05:00
Francisco Javier Zamudio Ruano Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
Окончено
Stephen Ellul
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Daniel Brekalo Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
6 - 41
Окончено
Derek Maota
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:00
Nathan McBride De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-34
Окончено
Fabrizio Giabardo
True Grit Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Bakir Awamleh
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-27
Окончено
Charl Theron
Absolute MMA
Won by points - 05:00
Billie Bianco De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
Окончено
Aaron Robertson
Immersion MMA
Won by Walkover
Jackson Benyamin Australian Elite Team
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -34
Окончено
Edward Su
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Oliver Jooste LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-36
Окончено
Michael Mckiernan
CHECKMAT AUSTRALIA
Andrew Vacirca Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -30
Окончено
Daniel Smith
XFC - Australian Top Team
Won by Submission - 00:57
Kim Huynh CHECKMAT AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 32
Окончено
James Buckle
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Bailey Foote Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 40
Окончено
Angus See
Absolute MMA
Spencer Cooke Cia Paulista Australia Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-31
Окончено
Raoul Lobo
Absolute MMA
Won by Submission - 01:53
Mitchell Williamson 10th Planet Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -32
Окончено
Dean Campbell
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Thomas Musgrove Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Окончено
Mitchell Phillips
Australian Elite Team
Won by Walkover
Wael Omar NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-35
Окончено
Georgy Kazarosyan
Australian Elite Team
Lachlan McRitchie Absolute MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-37
Окончено
Finn Vantslot
Will Machado - Comp Team
Jayke Carrott De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 03:13
Female No-Gi / White / Adult / -51,0 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -38
Окончено
Nhi Nguyen
Absolute MMA
Won by points - 05:00
Pamela Teves DC AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
6 - 42
Окончено
Angus Miller
DC AUSTRALIA
Derek Maota Will Machado - Comp Team Won by Submission - 01:36
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-32
Окончено
Aaron Robertson
Immersion MMA
Tarek Zahraman NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Won by points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-32
Окончено
Esra Akdenk
Australian Elite Team
Aimee Konecny Won by Submission - 00:27
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 33
Окончено
Victor Gebarski
Absolute MMA
Won by Submission - 02:12
Paul Tizzano
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 43
Окончено
Jade Monique
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Caelin-Jane Weir DC AUSTRALIA
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 / -71,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-30
Окончено
Noah Bakr
Australian Elite Team
Ata Karadavut Team Sparta Won by Submission - 01:42
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -33
Окончено
Chris Jong
De Been 100% Jiu Jitsu
Chris Deligiannoudis Absolute MMA Won by Submission - 01:10
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-38
Окончено
Jude Headberry
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Cody Millhouse Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -34
Окончено
Daniel Smith
XFC - Australian Top Team
Won by Decision - 05:00
Wilson Tan Martial Spirit
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -39
Окончено
Ranvir Gardner
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 03:43
Jeremy Neira NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-34
Окончено
Georgia Verry
Absolute MMA
Won by Submission - 01:25
Sarah Samuels
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 34
Окончено
Stephen Ellul
Will Machado - Comp Team
Bilal Obeid DC AUSTRALIA Won by points - 05:00
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 / -71,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-31
Окончено
Atahan Bektasoglu
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Won by Submission - 01:01
Ata Karadavut Team Sparta
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -86,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-35
Окончено
Bodey Burnham
Gracie Elite Australia
Justin Robertson Will Machado - Comp Team Won by Submission - 03:58
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 44
Окончено
Samantha Dewar
XFC - Australian Top Team
Jocelyn Taggert Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Won by Submission - 01:59