Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Färdig
Diego Oportot
Absolute MMA
Vann på Walkover
Kevin Nesvara De Been 100% Jiu Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-39
Färdig
Shona Matthews
De Been 100% Jiu Jitsu
Jessica Berry Immersion MMA Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-42
Färdig
Adam Schwarz
Absolute MMA
Vann på poäng - 05:00
Michael Turlejski De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
3-42
Färdig
Mark Berginc
Australian Elite Team
Raydin Dinsdale NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -39
Färdig
Josh Millgate
Absolute MMA
Vann på Submission - 00:21
Daniel Emery De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Färdig
Joshua Tarquinio
Australian Elite Team
Vann på Walkover
Brenden Horn De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -42
Färdig
Julius Gastar
Cia Paulista Australia
Assaad Issa Australian Elite Team Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-28
Färdig
Charl Theron
Absolute MMA
Lachlan McRitchie Absolute MMA Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
Färdig
Daz Collins
Australian Elite Team
Michael Lacorcia MAROCCOLO ACADEMY Vann på Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 49
Färdig
Nathan Calingao
SJJA Team
Vann på Submission - 05:44
Caleb McCall Australian Elite Team
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-38
Färdig
Jessica Wagener
Absolute MMA
Vann på poäng - 05:00
Jazmin Robertson Gracie Elite Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-45
Färdig
Jayden Chelkowski
Absolute MMA
Jack Jarman Marcelino Freitas BJJ Vann på Submission - 04:59
Female No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
Färdig
Cat Wilson
Will Machado - Comp Team
Kathleen Peachey Absolute MMA Vann på Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-39
Färdig
Jayke Carrott
De Been 100% Jiu Jitsu
Jordan Anderson NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Vann på Submission - 01:28
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Färdig
George Dersarkisian
Will Machado - Comp Team
Daniel Lopez Perez LEGACY Vann på Walkover
Female No-Gi / Purple / Adult / -71,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -45
Färdig
Julia Ametov
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Vann via diskvalificering - -2:-17
Alison Uliando De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-37
Färdig
Diego Oportot
Absolute MMA
Vann på poäng - 06:00
Christopher Harber Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -37
Färdig
Chris Deligiannoudis
Absolute MMA
Edward Su Australian Elite Team Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-43
Färdig
Salvatore Avolino
Will Machado - Comp Team
Vann på Submission - 01:39
Michael Turlejski De Been 100% Jiu Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
3-44
Färdig
Adelle Casey
CHECKMAT AUSTRALIA
Vann på Submission - 00:42
Taru Siipola Absolute MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
4-41
Färdig
Altay Girgin
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Andrew Kerr Vann på Submission - 04:08
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 48
Färdig
Angus Tonkin
Will Machado - Comp Team
Vann på Submission - 03:05
Joseph Iskandar Absolute MMA
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
5 - 39
Färdig
Taylor Ly
Pro-Fitness MMA
Siying Wang Immersion MMA
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
3-43
Färdig
Marshall Hines
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 01:47
Raydin Dinsdale NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-46
Färdig
Michael Bruzzese
Cia Paulista Australia
Vann via diskvalificering - 03:35
Taylor Bianco De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Färdig
Simon Mitchell
XFC - Australian Top Team
Stewart Durrant Absolute MMA Vann på Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -47
Färdig
Will Wesley
Absolute MMA
Vann på Submission - 00:37
Joshua Sammartino Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-38
Färdig
Joshua Tarquinio
Australian Elite Team
Vann på poäng - 06:00
Daniel Lopez Perez LEGACY
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 50
Färdig
Syed Karim
De Been 100% Jiu Jitsu
ASH CHIA Absolute MMA Vann på Submission - 00:29
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Färdig
Ford Larman
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Vann på Walkover
Stephen Si Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -40
Färdig
Adam Fillery
Absolute MMA
Vann på Submission - 00:43
Mat Dwyer 10th Planet Jiu Jitsu Australia
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-40
Färdig
Jessica Wagener
Absolute MMA
Jessica Berry Immersion MMA Vann på poäng - 05:00