Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 51
Färdig
Gregory Amanatidis
Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts
Bryson Ho Australian Elite Team Vann på poäng - 06:00
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
3-45
Färdig
Ellen Thompson
Will Machado - Comp Team
Olivia Zago Absolute MMA Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -41
Färdig
Josh Millgate
Absolute MMA
Vann på poäng - 06:00
Ford Larman NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-44
Färdig
Adam Schwarz
Absolute MMA
Salvatore Avolino Will Machado - Comp Team Vann på Submission - 01:01
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 - 41
Färdig
Stewart Durrant
Absolute MMA
Vann på Submission - 03:32
Sam Barker Gracie Elite Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-47
Färdig
Mateja Milosevic
Immersion MMA
Vann på Submission - 00:21
Matthew Gibson De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
Färdig
Daniel Scholes
Cia Paulista Australia
Vann på Walkover
Daz Collins Australian Elite Team
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -43
Färdig
Ranvir Gardner
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 02:52
Assaad Issa Australian Elite Team
Female No-Gi / Blue / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
1-41
Färdig
Nara Bisset
Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts
Vann på poäng - 06:00
Elena Gomez Absolute MMA
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
3-46
Färdig
Adelle Casey
CHECKMAT AUSTRALIA
Vann på Submission - 00:59
Stefi Klein Miloslavich DC AUSTRALIA
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
4-42
Färdig
Dwaine Ortland
Nam Mai Will Machado - Comp Team Vann på poäng - 06:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 - 42
Färdig
Carlos Arenas
Australian Elite Team
MARK YEN Immersion MMA Vann på poäng - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-49
Färdig
Jack Jarman
Marcelino Freitas BJJ
Vann på Submission - 03:09
Michael Bruzzese Cia Paulista Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Färdig
Harley Tempest
Absolute MMA
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Vann på Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 52
Färdig
Angus Tonkin
Will Machado - Comp Team
Nathan Calingao SJJA Team Vann på poäng - 06:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -42
Färdig
Adam Fillery
Absolute MMA
Mustafa Wardak NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Vann på Submission - 03:15
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
3-47
Färdig
Olivia Zago
Absolute MMA
Vann på Submission - 04:45
Tegan Hall
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-48
Färdig
Kane Takos
Limitless MMA
Rav Savani 10th Planet Jiu Jitsu Australia Vann på poäng - 06:00
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
5 - 40
Färdig
Michael Lacorcia
MAROCCOLO ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
Daniel Scholes Cia Paulista Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -46
Färdig
Nathan Miloshis
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Rohan Pope Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
7 -45
Färdig
Adam Meyers
Australian Elite Team
Vann på poäng - 06:00
Joshua Wallace M16/Beachside Jiu-Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-39
Färdig
Diego Oportot
Absolute MMA
Vann på poäng - 06:00
Joshua Tarquinio Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 53
Färdig
ASH CHIA
Absolute MMA
Vann på Submission - 01:52
Bryson Ho Australian Elite Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -48
Färdig
Will Wesley
Absolute MMA
Vann på Submission - 03:19
Tyson Hooper DC AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-34
Färdig
Tarek Zahraman
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Marshall Hines Carlson Gracie Team Vann på poäng - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
6 - 55
Färdig
Monica Hainal
Absolute MMA
Vann på Submission - 00:29
Holly Hunt M16/Beachside Jiu-Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Sunday)
3-50
Färdig
Ray Chen
Immersion MMA
Vann på Submission - 04:33
Brady Hirst DC AUSTRALIA
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
5 - 44
Färdig
Unknown User
Will Machado - Comp Team
David Roberts Australian Elite Team Vann på Submission - 01:14
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2-52
Färdig
Jamie O'Brien
De Been 100% Jiu Jitsu
Nick Araneda Australian Elite Team
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
6 - 56
Färdig
Taylah Bisshopp
Vann på Submission - 02:05
Victoria Gonzalez Marcelino Freitas BJJ
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 - 43
Färdig
Stewart Durrant
Absolute MMA
Vann på poäng - 05:00
MARK YEN Immersion MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -43
Färdig
Josh Millgate
Absolute MMA
Mustafa Wardak NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Vann på poäng - 06:00