Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -35
已完成
Dean Campbell
Australian Elite Team
Chris Deligiannoudis Absolute MMA Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 35
已完成
James Buckle
Australian Elite Team
Victor Gebarski Absolute MMA Won by Submission - 02:21
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-36
已完成
Mitchell Phillips
Australian Elite Team
Fabrizio Giabardo True Grit Jiu Jitsu Won by Submission - 04:48
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
已完成
Nathan Johnston
Cia Paulista Australia
Christopher Harber Omega Jiu Jitsu and Mixed Martial Arts Won by Walkover
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-36
已完成
Cael Lynders
Absolute MMA
Lachlan Marshall De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 45
已完成
Jade Monique
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Unknown User Immersion MMA
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
3-40
已完成
Marshall Hines
Carlson Gracie Team
Won by points - 05:00
Itay Bar-Giora
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 - 37
已完成
Christopher Hall
Carlson Gracie Team
Won by Submission
Ashleigh Cole Gracie Elite Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
已完成
Angus Tonkin
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Luke Culliver Cia Paulista Australia
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
已完成
Luke Molesworth
Cia Paulista Australia
Liam Simmons Australian Elite Team Won by Walkover
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -40
已完成
Julius Gastar
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 04:00
Mesut Karadavut Team Sparta
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -36
已完成
Edward Su
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Jamie Rawlings Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
1-36
已完成
Brenden De Paoli
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:19
Jason Dunstall M16/Beachside Jiu-Jitsu
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -61,0 kg (Feather)
(Sunday)
7 -38
已完成
Kage Fisher
Australian Elite Team
Won by Submission - 03:00
Spencer Quayle Absolute MMA
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-39
已完成
Matthew Wise
De Been 100% Jiu Jitsu
Cody Millhouse Will Machado - Comp Team Won by points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
5 - 38
已完成
Cindy Vy
Absolute MMA
Won by Submission - 03:24
Courtney Parish Gracie Elite Australia
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
6 - 47
已完成
Kyung Ryul Noh
Cia Paulista Australia
James Di Blasi Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-33
已完成
Raoul Lobo
Absolute MMA
Tarek Zahraman NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-38
已完成
Andrew Vacirca
Australian Elite Team
Jayke Carrott De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 02:04
Male No-Gi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 36
已完成
Bilal Obeid
DC AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Victor Gebarski Absolute MMA
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
已完成
Nick Goulis
Immersion MMA
Mark Berginc Australian Elite Team Won by Walkover
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
8 -41
已完成
Ranvir Gardner
Carlson Gracie Team
Won by points - 05:00
Francis De Alvia Australian Elite Team
Female No-Gi / White / Adult / -71,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-41
已完成
Marina Bishop
Won by points - 05:00
Erika Baco Gracie Barra Hoppers Crossing
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Sunday)
1-35
已完成
Alison Loft
Absolute MMA
Georgia Verry Absolute MMA Won by points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 - 46
已完成
Jocelyn Taggert
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Won by Submission - 01:21
Jade Monique Australian Elite Team
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
4-37
已完成
Libby Wilmot
Will Machado - Comp Team
Jessica Wagener Absolute MMA Won by Submission - 04:31
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
3-41
已完成
Liam Simmons
Australian Elite Team
Marshall Hines Carlson Gracie Team Won by Submission - 04:40
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
2-37
已完成
Lachlan McRitchie
Absolute MMA
Won by Submission - 02:09
Fabrizio Giabardo True Grit Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
7 -36
已完成
Daniel Smith
XFC - Australian Top Team
Chris Deligiannoudis Absolute MMA Won by Submission - 03:33
Female No-Gi / Purple / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -44
已完成
Jessie Gunner
Won by points - 05:00
Kayla De Alencar Cardozo GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-40
已完成
Jude Headberry
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:21
Cody Millhouse Will Machado - Comp Team