Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
انتهى
Kaleb Morrow
The Academy of Grounding
Won by Walkover
No Match No Match
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
انتهى
No Match
No Match
Erik Glouftsis Point Break Brazilian Jiu Jitsu Won by Walkover
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-1
انتهى
Wyatt Hurrell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jordan Hoi Gracie Barra Burleigh Heads Won by Submission - 02:37
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-1
انتهى
Rocco Farrell
Gracie Barra Burleigh Heads
Michaela Svoboda CAZA BJJ Australia Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-5
انتهى
Sam Clarke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Caique Duff Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-1
انتهى
Charles Angus
Galeb Brothers BJJ
Kai Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-4
انتهى
Jemma Parr
Team Lead
Won by Decision
Peter Puljich Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-2
انتهى
Jordan Hoi
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points
Duncan BAI Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-2
انتهى
Zion Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:14
Luca George
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-3
انتهى
Ride Suzuki
LKJJ
Won by points
Oliver Crumblin Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-3
انتهى
Kai Pinto
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:24
Ollie Mickle CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-2
انتهى
Kingston Davis
Alliance BJJ Australia
Rocco Farrell Gracie Barra Burleigh Heads Won by points
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-6
انتهى
Bentley Doull
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Won by Submission - 02:16
Minka Halloran SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-6
انتهى
Leonardo Smith
Galeb Brothers BJJ
Sam Clarke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:15
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-5
انتهى
Zoe Barker
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Lacey Robson Team Lead Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-2
انتهى
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points
Nash Davis Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-3
انتهى
Zaxen McInally
LEGACY
Won by Submission - 02:26
Orlando Thompson Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-5
انتهى
Pedro Henrique Bessa Rodrigues
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:36
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-3
انتهى
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by points
Rocco Farrell Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-8
انتهى
Phoenix Elbeb
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-4
انتهى
Zion Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:18
Kai Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-4
انتهى
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 01:33
Zion Staten Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-7
انتهى
Harper Davies
Alliance BJJ Australia
Laith Hadi Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:49
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-7
انتهى
Olive Williams
LEGACY
Minka Halloran SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-7
انتهى
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 00:36
Sam Clarke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-6
انتهى
Lacey Robson
Team Lead
Won by Submission - 01:04
James Bulte BJJ Lotus Club
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-6
انتهى
Zachariah McConochie
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:48
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-8
انتهى
Taio Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points
Harper Davies Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
4-1
انتهى
Leonidas Cresswell
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Achilles Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-4
انتهى
Jordan Hoi
Gracie Barra Burleigh Heads
Zaxen McInally LEGACY Won by Submission - 02:25
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-7
انتهى
Andy Vitale-Cahill
BJJ Lotus Club
Won by points
April Greene BJJ Lotus Club
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
2-9
انتهى
Osella Yangzom
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Submission - 02:28
Sienna George