Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Saturday)
4-2
انتهى
Ares Mika
Broz Martial Arts
Won by points - 02:00
Brodie Law Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24kg
(Saturday)
8-5
انتهى
Logan Erben
CAZA BJJ Australia
Sonny Harrison Galeb Brothers BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -45.3kg
(Saturday)
1-8
انتهى
Tait Raabe
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 02:35
Matheus Corriler SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24kg
(Saturday)
3-8
انتهى
Wyatt Hurrell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Matthew Gregorio Galeb Brothers BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
2-4
انتهى
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 00:30
Shaun Anderson Team Red Dragon
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-8
انتهى
Chase ODMARK
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Duncan BAI Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -33.2kg
(Saturday)
5-3
انتهى
Waseem Hijazi
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 00:31
Haezyn Rangi SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
2-6
انتهى
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 02:44
Davi Queiroz Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
7-7
انتهى
Joao Perrigo
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:31
Jordan Hoi Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -56.5kg
(Saturday)
8-6
انتهى
Grayson Polley
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Achilles Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:09
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Saturday)
5-11
انتهى
Tae Finlay
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Ned Simmonds Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 02:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24kg
(Saturday)
1-9
انتهى
Amira Khalil
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Mila Hape Base Gracie Jiu-Jitsu
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Saturday)
4-3
انتهى
Ryder Wallis
Gracie Barra Tweed Heads
Ares Mika Broz Martial Arts Won by Submission - 00:37
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30.2kg
(Saturday)
7-2
انتهى
Will Doerr
Galeb Brothers BJJ
Covey McLeod Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:32
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Saturday)
3-3
انتهى
Hunter Teixeira
Team Lead
Dustin Mills Galeb Brothers BJJ Won by points - 02:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Saturday)
6-4
انتهى
Kurosh Ghorbani
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Ben Shepherd Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -42.3kg
(Saturday)
3-9
انتهى
Jemma Parr
Team Lead
Won by Submission - 00:23
Bella Ross SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Saturday)
5-9
انتهى
Zion Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:51
Tarrick Davidson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -56.5kg
(Saturday)
8-7
انتهى
Leonidas Cresswell
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Grayson Polley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-9
انتهى
Kendrick Hape
Base Gracie Jiu-Jitsu
Won by points - 02:18
Kobi Rooth LEGACY
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30.2kg
(Saturday)
7-4
انتهى
Covey McLeod
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:00
Cormac Elliott Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
2-8
انتهى
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Rafael Govender Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Saturday)
5-10
انتهى
Cooper Law
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 03:00
Zion Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-6
انتهى
Aaiden Young
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Tala Brebner TA | BYRON BAY Won by Submission - 00:15
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Saturday)
4-9
انتهى
Kahlia-Jayde Schmidt
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 02:50
Liliana Osborne Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kg
(Saturday)
8-13
انتهى
Sarah Li
Grapple Factory
Won by Submission - 00:45
Alexia-lee Bayley Gracie Barra Townsville
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36.2kg
(Saturday)
3-10
انتهى
Victoria De Melo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Miranda Smart Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3kg
(Saturday)
1-10
انتهى
Kade Zieth
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Liam Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
2-7
انتهى
James Bulte
BJJ Lotus Club
Sean Greason CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
7-9
انتهى
Joao Perrigo
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kai Tsunoda One Purpose BJJ Won by Submission - 01:11
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-7
انتهى
Kasch Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
William Barton-Harvey LEGACY
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Saturday)
5-12
انتهى
Jed Anderson
Team Lead
Won by points - 03:00
Eisen Langford Fight Club Jiu Jitsu Australia