Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
6 -23
Dokončeno
Hady El Ayoubi
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 02:48
Marc Gabriel Roquid Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
5 -30
Dokončeno
Oliver Silvestro
High Rollers
Won by Submission - 00:11
Zachary Yorke Will Machado - Comp Team
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-24
Dokončeno
Asher Siddle
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by points - 04:00
Dion Caruana GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
4-28
Dokončeno
Zak Michalson
Daniel Beamond ROOTS BJJ Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
7 -24
Dokončeno
Yasin Baroudi
Won by Submission - 01:02
Lachlan Marshall De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Under 39,3 kg
(Sunday)
8 -28
Dokončeno
Milana Zingovski
GRACIE BARRA (USA)
Won by points - 04:00
Selina Lin ROOTS BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
5 -32
Dokončeno
Kobe Harb
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:53
Mark Benic ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
2-19
Dokončeno
Ben Okev
Ruben Marais MYBJJ TEAM Won by Submission - 01:48
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
1-20
Dokončeno
SEAN MOLLOY
GARAGE JIU-JITSU
Kenay Santos Pacheco Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-22
Dokončeno
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Casey Clarke Guerrilla Jiu-Jitsu Newcastle Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
4-24
Dokončeno
Xavier Kaye
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 00:26
Isaac Chandra ROOTS BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -29
Dokončeno
Nick Papadopoulos
Team Perosh MMA
Henry Kerr ROOTS BJJ Won by Submission - 01:12
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
8 -31
Dokončeno
Alex Beckett
Gracie Barra Central Coast
Won by points - 01:29
Emmanuel Lee Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Girls Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -33
Dokončeno
Alexis Mortimer
Gracie Barra Central Coast
Won by Submission - 02:55
Chloe Stace Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
8 -32
Dokončeno
Thomas Senior
Ortiz Martial Arts Academy
Lucas Bernardo High Rollers Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
7 -26
Dokončeno
Fabian Schlack
Will Machado - Comp Team
Matthew Becvarov ROOTS BJJ Won by points - 04:00
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
4-26
Dokončeno
Serin Oh
Galeb Brothers BJJ
Nikolina Mihic Giant Team Australia Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 40.3 kg
(Sunday)
Dokončeno
Kianoa Roberts
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Walkover
Archie Hanks-Ruttyn SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
3-25
Dokončeno
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:45
Gideon Van Vuuren Gracie Barra
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
Dokončeno
Ethan Lottis
Gracie Barra Bondi
Won by Walkover
Oshae Kabbara Team Perosh MMA
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
2-18
Dokončeno
Tāne Pycroft
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:03
Helyn Talagi Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
1-23
Dokončeno
Nicholas Coppes
ROOTS BJJ
Terry Papalexion Won by Submission - 00:46
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Sunday)
3-26
Dokončeno
Dean Zingovski
GRACIE BARRA (USA)
Marcus Mctaggart Gracie Barra Sydney Won by Submission - 00:31
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
5 -31
Dokončeno
Hayden Locklin Ferguson
Pacheco Jiu Jitsu
Oliver Silvestro High Rollers Won by Submission - 01:21
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
6 -24
Dokončeno
Rina Zhong
ROOTS BJJ
Won by points - 04:00
Almaz Lebdeh
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
4-29
Dokončeno
Daniel Beamond
ROOTS BJJ
Ben Brock Alliance BJJ Australia Won by Submission - 01:02
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
1-19
Dokončeno
Daniel Budd
Australian Elite Team
Won by Submission - 01:01
Timur Bary
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -30
Dokončeno
Timothy Rudd
Gracie Barra Sydney
Thomas Barcham Will Machado - Comp Team Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
5 -34
Dokončeno
Eagle John Nick
SJJA Team
Won by points - 04:00
Alex Cunningham SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 40.3 kg
(Sunday)
2-20
Dokončeno
Damian Iacono
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Kaelan Fischer Will Machado - Comp Team
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Under 39,3 kg
(Sunday)
8 -29
Dokončeno
Lacie Mortimer
Gracie Barra Central Coast
Milana Zingovski GRACIE BARRA (USA) Won by points - 04:00