Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-57
Dokončeno
Thomas Duffy
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Luke Warren Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
1-54
Dokončeno
Daniel De Almeida
Team Lead
Won by points - 06:00
Cheyne Douglas CAZA BJJ Australia
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
4-53
Dokončeno
Shannon Van Schooten
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Blake Ashby Galeb Brothers BJJ Won by points - 05:00
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-59
Dokončeno
Ryan Leavey
Checkmat Sunshine Coast
Peter Dati Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 03:37
Female No-Gi / White / Adult / -66.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-66
Dokončeno
Gem Clay
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Kyla Allen Team Lead
Male No-Gi / White / Adult / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-57
Dokončeno
Josh Furlong
One Purpose BJJ
Won by Submission - 04:35
Douglas Bull-Markham Galeb Brothers BJJ
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-56
Dokončeno
Brett Griffiths
The Academy of Grounding
Won by Submission - 02:58
Eli Ferguson LEGACY
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-51
Dokončeno
Daniel Castles
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Lucas Meleep Temple Jiu Jitsu Won by points - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
3-63
Dokončeno
Dylan Felton
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 05:00
Rawiri Cameron Checkmat Sunshine Coast
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
4-54
Dokončeno
Liam Badger
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Jai Egan Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 04:50
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-55
Dokončeno
Jake Roberts
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:51
George Bury Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-52
Dokončeno
Fabio Soares
Carlson Gracie Gold Coast
Won by points - 06:00
Shane Moore Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71.5 kg)
(Sunday)
3-68
Dokončeno
Jordyn Allen
Team Lead
Won by points - 05:00
Elle Sorensen ATOS Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
2-63
Dokončeno
Adam Cook
Team Lead
Michael Swaine LEGACY Won by points - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-58
Dokončeno
Scott Minett
LEGACY
Thomas Boyle Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-55
Dokončeno
Brodie Moore
LEGACY
Won by points - 08:00
Tristan Warren Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
3-64
Dokončeno
Fares Altamimi
Galeb Brothers BJJ
Raymond Spence BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by Submission - 04:59
Female No-Gi / White / Adult / -66.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-67
Dokončeno
Rebecca Berling
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 02:13
Gem Clay Temple Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
4-55
Dokončeno
Corey McCarthy
SASSOM MMA
Blake Ashby Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 02:03
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-72
Dokončeno
Callan Henry
Jake Roberts Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 02:02
Male Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
2-64
Dokončeno
Numangatini Nooroa
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Adam Cook Team Lead Won by Disqualification (disqualification) - 01:53
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -97.5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-62
Dokončeno
Jacob Ingold
Broz Martial Arts
Stephen Lakin Australian Elite Team Won by points - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71.5 kg)
(Sunday)
3-69
Dokončeno
Paula Sanchez
Team Lead
Won by points - 05:00
Elle Sorensen ATOS Australia
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-66
Dokončeno
Michael Laverty
Galeb Brothers BJJ
Joel Green De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 01:16
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-56
Dokončeno
RAFAEL MIYASHIRO
LEGACY
ALAN BRANDAO Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 08:00
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-58
Dokončeno
Jordan Southern
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Caohlan Hills One Purpose BJJ Won by points - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-59
Dokončeno
Josh Furlong
One Purpose BJJ
James Houston BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by points - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
3-65
Dokončeno
Dylan Felton
Galeb Brothers BJJ
Raymond Spence BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by Submission - 03:22
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-73
Dokončeno
Evan Mcphee
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jake White LEGACY Won by Submission - 00:41
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-65
Dokončeno
Luke Cooper
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Paul Sox Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 04:32
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-57
Dokončeno
Sean Macfarlane
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 08:00
Todd Sparreboom Alliance BJJ Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
2-65
Dokončeno
Michael Swaine
LEGACY
Won by points - 06:00
Adam Cook Team Lead