Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
Finished
Alexander Cuca
Gracie Barra Sydney
Cody Ogg BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by Walkover
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
5 -25
Finished
Jack Wallington
ROOTS BJJ
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu Won by Submission - 03:56
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Above 48,3 kg
(Sunday)
3-17
Finished
Amelia Rooskie
Gracie Barra (Brazil)
Jacob SAMAAN Gracie Barra Won by Submission - 00:19
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
3-16
Finished
Jeremy Duck
Gracie Barra
Cody Ogg BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by Submission - 02:41
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
6 -14
Finished
Leon Fisher
Ortiz Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Linden Bekic GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
1-13
Finished
Blayke Snowden
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by points - 03:00
Natalia Markovska ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
4-17
Finished
Maximilian Pazmandy
Lewis Massih Team Perosh MMA Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 42.3 kg
(Sunday)
8 -23
Finished
Sofia Branco
Gracie Barra Sydney
Heidi Bowie Team Perosh MMA Won by points - 00:59
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -17
Finished
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:49
Luke Cassidy Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
Finished
Keyhan Zarei
Gracie Barra Bondi
Won by Walkover
David Farah High Rollers
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-10
Finished
Atticus Valdespino
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Marlon Gagliardi BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by points - 03:00
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
8 -21
Finished
Aria Furlong
ROOTS BJJ
Tayron Pinto Won by points - 01:02
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
7 -22
Finished
Yasin Baroudi
Won by Submission - 01:05
Mahmoud El Ayoubi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
Finished
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Maximus Dornelles Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
8 -24
Finished
Gabe Beckett
Gracie Barra Central Coast
Won by points - 04:00
Antonio Fara Team Perosh MMA
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
1-14
Finished
Celia Elkordi
ROOTS BJJ
Tiarnan Cooper Gracie Barra Sydney Won by Submission - 02:52
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-14
Finished
Shayan Moaref
SJJA Team
Tyler Bernardo High Rollers Won by Submission - 01:35
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -18
Finished
Mataeus Drca
High Rollers
Dimitri Kritsotakis Gracie Barra Sydney Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
5 -27
Finished
Henry Roxburgh
Ortiz Martial Arts Academy
Won by Submission - 00:15
Ajay Thrasy Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-12
Finished
Xavier Gabbe
Gracie Barra
Won by Submission - 01:02
Jamie Wine
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
7 -17
Finished
Gabriel Pantos
ROOTS BJJ
Keyhan Zarei Gracie Barra Bondi Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
4-16
Finished
Winston Laikum
High Rollers
Samuel CRAIG Team Perosh MMA Won by Submission - 00:37
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -20
Finished
Zack Parker
Won by points - 04:00
Torey Koutsoukis ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-11
Finished
Ethan Zhang
SJJA Team
Won by points - 03:00
Tenzin Coles SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
Finished
Isaac Herodotou
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Gavriel Rothschild Gracie Barra Bondi
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 39,3 kg
(Sunday)
4-19
Finished
Aurora De Lima
SJJA Team
Olivia Stuart-Almeida Gracie Barra Sydney Won by Submission - 00:39
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-13
Finished
Isaac Herodotou
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:47
Marlon Gagliardi BONDI JIU JITSU ACADEMY
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-20
Finished
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:06
Pep Brown ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-14
Finished
Aden Milwidsky
Won by points - 03:00
Xavier Gabbe Gracie Barra
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 39,3 kg
(Sunday)
4-20
Finished
Eva Yorke
Will Machado - Comp Team
Hallie Liddell Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -25
Finished
GEORDON DICKIE
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:04
Aiden Sauvao SJJA Team