Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
2-18
Finished
Savio Ribeiro
Australia ASBJJ
Alex Rachkovsky Bayside BJJ Won by Submission - 03:33
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -15
Finished
Shane Young
Galeb Brothers BJJ
Michael Tohme Australian Elite Team Won by Submission - 03:35
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-21
Finished
Mathew Vidic
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Noel Mackenzie Ross Will Machado - Comp Team
Male Gi / Brown / Master 4 (46+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-23
Finished
Bernie Rametta
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
STAN VELONIS Cia Paulista Australia
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
24
Finished
John Brown
Australian Elite Team
Tony Pycroft Team Perosh MMA Won by Submission - 02:52
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
5 -20
Finished
Ben Gripton
Grappling Bros / GFTeam
Patrick Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:53
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Finished
Marcelo Guimaraes
GFTeam Australia
Won by Walkover
Christopher Sales Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-20
Finished
Joseph Abdallah
Australian Elite Team
Gareth Porter Australia ASBJJ Won by Submission - 01:19
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
Finished
Fabio Galeb
Galeb Brothers BJJ
Won by Walkover
Christopher Sales Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-23
Finished
Craig Searle
Won by points - 05:00
Clint James Flow Martial Arts Coolangatta
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-20
Finished
Marcio A. Damasceno
Australia ASBJJ
Jingsi Jiao Will Machado - Comp Team Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -23
Finished
Michael Walloscheck
Westside BJJ Adelaide
Won by Submission - 01:51
Brent Henwood Australia ASBJJ
Male Gi / Purple / Master 5 (51+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
22
Finished
Walid Kouatly
Clube de Lutas
Won by points - 05:00
Adam Wright Onya Martial Arts
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-22
Finished
James Frey
De Been 100% Jiu Jitsu
Josh Doe DOMINANCE MMA Won by Submission - 00:23
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -17
Finished
RODOLFO CAMPANI NYGAARD
Gracie Barra Carlton
MARCELINO DE FREITAS Marcelino Freitas BJJ Won by Disqualification (disqualification) - 02:27
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-21
Finished
Rafael Max De Freitas
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 01:10
Joseph Abdallah Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -25
Finished
Nick Kennett
Gracie Elite Australia
Won by points - 05:00
Patrick Downs Absolute MMA
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-19
Finished
Dave Kapa
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 04:27
Daniel Cruz Cia Paulista Australia
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -20
Finished
Daniel Soares Pinto
Alliance BJJ Australia
Won by points
Gia Ta’ala De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-22
Finished
Daniel Browne
Absolute MMA
Won by points - 06:00
Ismail Rahimi NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male Gi / Brown / Master 5 (51+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-24
Finished
Stephan Friedrich
Onya Martial Arts
Won by points - 05:00
Scott Nicholls Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
27
Finished
Steven Bowerman
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by points - 05:00
Gerald Batty Will Machado - Comp Team
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3-25
Finished
Willer Santana
Alliance BJJ Australia
James Porter Australia ASBJJ Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
9-21
Finished
Stefan Puskar
SJJA Team
Chè Quaedvlieg Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 04:01
Male Gi / Purple / Master 4 (46+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Finished
Eugene Markus
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Walkover
Cameron Beale SJJA Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-23
Finished
Sebastian Todorovski
Immersion MMA
Won by Submission - 03:06
Jack Kelly Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
10-22
Finished
Sam Jeffrey
Bayside BJJ
Won by points - 05:00
Johnny Armstrong Australian Elite Team
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -21
Finished
Jai Macrides
Coringa Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:22
Rafael Medeiros De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-26
Finished
Mario Lima
LEGACY
Chris Freeman Australian Elite Team Won by Submission - 01:47
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
5 -21
Finished
Jason O’Neill
De Been 100% Jiu Jitsu
Patrick Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:35
Male Gi / Brown / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-25
Finished
Todd MurrayA
Base Gracie Jiu-Jitsu
Greg Zammit Life BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
7 -23
Finished
Kirren Robson-Garth
DOMINANCE MMA
Won by points - 05:00
Fabio Galeb Galeb Brothers BJJ