Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-7
Terminé
Nash Davis
Alliance BJJ Australia
Gagné par soumission - 00:52
Lachlan Till LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-3
Terminé
Kai McKenzie-McHarg
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Cherith White Gagné par soumission - 00:14
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
6-6
Terminé
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Amity Cox Galeb BJJ Gagné par soumission - 00:19
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-7
Terminé
Jai Cahill
Carlson Gracie Gold Coast
Gagné par soumission - 00:44
Henry Cruickshank Broz Martial Arts
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -84,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-3
Terminé
Ben Trueman
LEGACY
Cody Millhouse Will Machado - Comp Team Gagné par soumission - 01:24
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
2-7
Terminé
Katorah-Lea Abednego
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Gagné par soumission - 00:22
Patrick Mello Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-9
Terminé
Maximiliam (Maxi) Godbee
LEGACY
Gagné par points - 03:00
Oliver Cleary Checkmat Sunshine Coast
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-7
Terminé
Charlie Frame
Team Lead
Blaze Van Breemen Carlson Gracie Gold Coast Gagné par soumission - 01:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-1
Terminé
Brodee Passmore
Gracie Barra Tweed Heads
Gagné par soumission - 00:41
Malia Shaw De Been 100% Jiu Jitsu
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-5
Terminé
Nicholas Yang
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jeremy Nash Gracie Barra Tweed Heads Gagné par soumission - 00:45
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-8
Terminé
Zaxen McInally
LEGACY
Gagné par soumission - 01:18
Jake Torresani Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-8
Terminé
Caleb Carbery
Gracie Barra Surfers Paradise
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Gagné par points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-9
Terminé
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Gagné par points - 03:00
Carlo De Angelis Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-4
Terminé
Benjamin Almeida
BJJ Lotus Club
Casius Kruck LKJJ Gagné par points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-8
Terminé
Charles Angus
Galeb BJJ
Gagné par soumission - 00:45
Tyler Rensford Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-9
Terminé
Wyatt Hurrell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jessica Van Gulik Gracie Barra Tweed Heads Gagné par soumission - 00:31
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
5-3
Terminé
Tim Tiralongo
Gracie Barra Surfers Paradise
Aysha Farrell Gracie Barra Burleigh Heads Gagné par points - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-6
Terminé
Fynn Andrews
Team Lead
Benjamin Hillman Galeb BJJ Gagné par soumission - 01:02
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-11
Terminé
Maximiliam (Maxi) Godbee
LEGACY
Oscar McCulloch Carlson Gracie Gold Coast Gagné par soumission - 01:27
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-8
Terminé
Mariah Williams
TA | BYRON BAY
Gagné par points - 03:00
Anishka Dhillon SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
Terminé
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par forfait
Isabella Rigby Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-2
Terminé
Brodee Passmore
Gracie Barra Tweed Heads
Talia Goodwin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Gagné par points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-9
Terminé
Mackenzie Swain
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gagné par points - 02:00
Elijah Rowsell Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-9
Terminé
Blaze Van Breemen
Carlson Gracie Gold Coast
Julian Gutiérrez Carlson Gracie Gold Coast Gagné par points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-10
Terminé
Titus Hope
BJJ Lotus Club
Gagné par points - 03:00
Osella Yangzom Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
5-6
Terminé
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par soumission - 03:59
Zac Young Will Machado - Comp Team
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-7
Terminé
Jeremy Nash
Gracie Barra Tweed Heads
Gagné par Disqualification - 02:04
Benjamin Hillman Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-11
Terminé
Dia Leong
Galeb BJJ
Arden Ryan Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Gagné par points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-8
Terminé
Isaiah Black
Australian Elite Team
Gagné par soumission - 00:21
Kieren Littleboy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
4-14
Terminé
Bailey Harvey
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gagné par soumission - 02:08
Achilles Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-4
Terminé
Talia Goodwin
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Luna Okubo LKJJ Gagné par points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-5
Terminé
Heath Morley
Gracie Barra Tweed Heads
Casius Kruck LKJJ Gagné par Disqualification - 01:17