Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-17
Finito
Eduardo Moraes
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 04:00
Sophia Moeun Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-17
Finito
Davi Glazer
LEGACY
Won by Submission - 01:16
Timothy Hillman Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-11
Finito
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 00:55
Benjamin Barton-Harvey LEGACY
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
4-20
Finito
Rocco Dugard
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Connor Cassidy Team Lead Won by points - 04:00
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
2-15
Finito
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 03:26
Trisong Yangzom Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
3-19
Finito
Daniel Palermo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Oscar Hope BJJ Lotus Club Won by Submission - 00:42
Kids Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-13
Finito
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Zion Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 02:00
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
3-16
Finito
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 02:43
Kye Kafer Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
4-15
Finito
Mikaera Te Nahu
Galeb Brothers BJJ
James Barton-Harvey LEGACY Won by points - 03:00
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-18
Finito
Ava Cunningham
Gracie Barra Surfers Paradise
Amity Cox Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 02:24
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-9
Finito
Carlo De Angelis
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:22
Daniel Smith Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
3-20
Finito
Evie Hokins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 02:33
Matilda Ho Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-18
Finito
Jiwon Kim
Won by Submission - 01:33
Liam Lockyer Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-21
Finito
Zoe Miller Servos
Galeb Brothers BJJ
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa Won by Submission - 01:53
Kids Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-5
Finito
Lucas Sundstrom
Galeb Brothers BJJ
Jax Mayne Will Machado - Comp Team Won by Submission - 02:02
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-22
Finito
Jesse-James Parr
Team Lead
Won by Submission - 00:49
Kianu Power BJJ Lotus Club
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -60.5kg
(Sunday)
2-17
Finito
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Zayda Wilson Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-14
Finito
Covey McLeod
Team Lead
Won by points - 02:00
Zion Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
4-16
Finito
Koen NUKU
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 01:34
James Barton-Harvey LEGACY
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
3-17
Finito
Mana Smith
Galeb Brothers BJJ
Jayden Moeun Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-18
Finito
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 02:03
Timothy Hillman Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-19
Finito
Arthur Fidelis
Team Lead
Won by Submission - 03:49
Ava Cunningham Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-11
Finito
Carlo De Angelis
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:26
Oliver Stirling Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
4-21
Finito
Wil Peterson
LEGACY
Won by points - 04:00
Rocco Dugard Portal Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
3-21
Finito
David Greenhalgh
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:46
Connor Hastings Temple Jiu Jitsu
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-22
Finito
Janu Freysen
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 04:00
Zoe Miller Servos Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
2-16
Finito
Maverick Turner
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
4-23
Finito
Nate Coulson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Makani Gray Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 01:25
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -34.5kg
(Sunday)
3-23
Finito
Isaiah Clark
Will Machado - Comp Team
Audrey Eccleston Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / Teen II (14yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-19
Finito
Davi Glazer
LEGACY
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 03:38
Kids Gi / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-19
Finito
Luke Koning
Gracie Barra Burleigh Heads
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00