Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-11
Finito
Arden Ryan
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Alby Cootes Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-12
Finito
Phoenix Harrigan
Team Lead
Rhodes Ropati Galeb BJJ Won by Submission - 01:21
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -52.5kg
(Sunday)
5-12
Finito
Maria-Elena Mautama
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kobi McDonald Gracie Barra Burleigh Heads Won by points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-7
Finito
Jed Anderson
Team Lead
Won by Submission - 02:17
Elijah Thomas Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-5
Finito
Adam EL HAWLI
Australian Elite Team
Won by Submission - 02:51
Mariah Williams TA | BYRON BAY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-2
Finito
Eva Puljich
Team Lead
Kai Rawlinson Team Lead Won by Submission - 02:01
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-12
Finito
Mia Ravecca
Gracie Barra Noosa
Sam Absalom Higgins Submission Fighting Won by Submission - 00:30
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-9
Finito
Zavier Allen
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 03:00
Zion Staten Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
5-10
Finito
Sienna George
Won by points - 03:00
Ivy Lesa Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-12
Finito
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 00:29
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-15
Finito
Morgan Van Der Walt
CAZA BJJ Australia
Ky McDonald Gracie Barra Burleigh Heads Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-10
Finito
Sam Clarke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 02:25
Leonardo Smith Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -60.5kg
(Sunday)
1-23
Finito
Allegra Akauola
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Phoenix Brown Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-4
Finito
Kai Rawlinson
Team Lead
Won by points - 03:00
Rocco Farrell Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-5
Finito
Sean Greason
CAZA BJJ Australia
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 00:43
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-11
Finito
Chase Baldin
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Braxtyn Ardler Empire Martial Arts Won by Submission - 00:45
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-14
Finito
Reilee-Jane Gemmell
Galeb BJJ
Won by points - 03:00
Jarome Tanielu-Smith SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -52.5kg
(Sunday)
5-13
Finito
Stanley Oldknow
Alliance BJJ Australia
Won by Submission - 03:57
Cassia McLean Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-14
Finito
Rhodes Ropati
Galeb BJJ
Won by points - 03:00
Cooper Law Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
5-11
Finito
Lucca Stefanelli
Team Lead
Won by Submission - 00:58
Sienna George
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-10
Finito
Lucas Peart
Grapple Factory
Won by Submission - 03:07
Byron Stewart Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-14
Finito
Taio Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Saxon Munroe SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Female / -69kg
(Sunday)
5-17
Finito
Indi Poulos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Betty Cornell De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 00:19
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-15
Finito
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:04
Jessica Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-13
Finito
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Santi Cowley CAZA BJJ Australia Won by Submission - 01:52
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-10
Finito
Reef Allen
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 03:00
Grayson Hogan Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-13
Finito
Sam Clarke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia Won by Submission - 02:37
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-7
Finito
Adam EL HAWLI
Australian Elite Team
Won by Submission - 02:20
Nixon Fraser Flow Martial Arts Coolangatta
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-111
Finito
Gabriel Rodrigues
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Decision - 03:00
Kaeden Atkinson Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -52.5kg
(Sunday)
5-14
Finito
Kobi McDonald
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 04:00
Stanley Oldknow Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-8
Finito
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 02:08
Nixon Baber Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-17
Finito
Ky McDonald
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 03:00
Lars Deasy Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia