Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
6 -15
Finito
Taylan Erdogdu
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Haifa Lynch Won by points - 01:59
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
3-12
Finito
Aria Rondo
XXX Fight Academy
Won by points - 03:00
Annemieke Robertson
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
1-9
Finito
Isaac Karnib
Ultimate Jiu Jitsu
Oliver Tan SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
5 -11
Finito
Zayden Maciel Assouad
ROOTS BJJ
Kayron Schiezaro Gracie Barra Sydney Won by Submission - 01:08
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-11
Finito
LUKA Salnikov
Kings Academy Australia
Biraj Shakya Gracie Barra Carlton Won by Submission - 00:50
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-16
Finito
Anthony Zammit
Ultimate Jiu Jitsu
Lucas Kaio Magno Fortitude Jiu Jitsu Won by Submission - 01:39
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -12
Finito
Winston Bawden
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Zane Moisey GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-11
Finito
Nektarios Karavolas
High Rollers
Won by Submission - 01:40
Lucas Causley ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -12
Finito
Oliver Funge
Gracie Barra Bondi
Won by points - 03:00
Ashton Chu Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -14
Finito
Harrison Powell
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 02:17
Leonard Middleton Gracie Barra West Ryde
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
5 -12
Finito
Oliver Pearsall
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by points - 03:00
Elliot Ferrier SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
4-19
Finito
Max Beattie
Gracie Barra West Ryde
Yamato KU Gracie Miranda Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
6 -16
Finito
William Tian
Ultimate Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:31
Gabrielle David SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -19
Finito
Khalid Chaouk
High Rollers
Won by Submission - 00:09
Thomas Safaniev Alliance BJJ Australia
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
3-13
Finito
Clara Kotulic
Gracie Barra Pymble
Marina Lima SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
5 -14
Finito
Jesse Jackson
Alliance BJJ Australia
Won by points - 03:00
Theo Chouseas Gracie Botany
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
1-14
Finito
Xena Jalal
Gracie Barra Carlton
Matilda Biet SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-17
Finito
Christian Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Zakariya Chamma Sydney Wrestling Academy Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
4-21
Finito
Yurika Santos
SJJA Team
Andi Smith GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -13
Finito
Zayn Chamma
Sydney Wrestling Academy
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Won by Submission - 00:51
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
6 -18
Finito
Riley Auimatagi
Ultimate Jiu Jitsu
Benjamin Pall LEGACY Won by Submission - 02:21
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
3-16
Finito
Sophie Law
Gracie Barra Pymble
Ayana Maciel Assouad ROOTS BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -21
Finito
Miguel Ganzon
Gracie Barra Central Coast
Won by Disqualification (disqualification) - 00:11
Ahmad Bazzi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -15
Finito
Caleb Wright
Ultimate Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:04
George Housseas Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-17
Finito
Cody Cristescu
Alliance BJJ Australia
Won by points - 03:00
Zain Jalal Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
5 -16
Finito
Wesley Bawden
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Logan Lim Team Perosh MMA Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
2-19
Finito
Ryan Dai
Ultimate Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Reid GARLAND SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
4-18
Finito
Lukas Januszkiewicz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 00:14
Aidan Chow Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
6 -17
Finito
Haifa Lynch
Won by Submission - 01:16
William Tian Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -16
Finito
Abbas Chehab
Ultimate Jiu Jitsu
Youssef Ibrahim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 01:06
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
3-14
Finito
Aria Rondo
XXX Fight Academy
Marina Lima SJJA Team Won by Submission - 01:19
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
2-20
Finito
Chloe Wall
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 00:15
Athena Sales Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy