Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-15
終了
Pedro Lopes
Gracie Barra Noosa
Won by points - 03:00
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
4-17
終了
Tomas Schellhammer
Joshua Strange INFINITE MMA Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-16
終了
Millie Scott
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:49
Xavier Stibbe Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-11
終了
Kobe Wicks
ALLIANCE LOS ANGELES
Won by points - 03:00
Ryan McManus
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-7
終了
Jack James
Courage Training Centre
Won by Submission - 03:07
Hayden Williams SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-13
終了
Maddoxx Lourenco
LEGACY
Won by points - 04:00
Jonah Waldbaum BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
3-21
終了
Michael Johns
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Samson McConochie Cadoo Martial Arts
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-11
終了
Siwon Kim
Liam Urwin Cia Paulista Australia Won by Submission - 01:32
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
4-18
終了
Zade Lavi
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Luca Darin NOKE MARTAL ARTS
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-13
終了
Logan Conway
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by points - 06:00
Alastair Volders Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-17
終了
Lucas Edwards
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Millie Scott Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-17
終了
Pedro Lopes
Gracie Barra Noosa
Harley Bennett Won by Submission - 00:17
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
3-23
終了
Laila-Mae Ashwood
ATOS Australia
Won by points - 04:00
Samara Mitchell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-10
終了
Zeus Brown
LEGACY
Zavier Teers Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 02:27
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-19
終了
Harrison Robinson
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Emile Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-14
終了
David Francis
ATOS Australia
Andre Lima Galeb BJJ Won by Submission - 01:54
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
3-25
終了
Lilleth Green
Galeb BJJ
Emma Bruback ALLIANCE LOS ANGELES Won by Submission - 03:48
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-19
終了
Luke Thomas
NOKE MARTAL ARTS
Marcus Harrison Galeb BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-16
終了
Gary Porter
ATOS Australia
Won by Submission - 01:51
Kieran Heath Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
終了
Hayden Buckman
ATOS Australia
Joel Kindred Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Walkover
Male Gi / White / Master 5 (51+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-26
終了
Andrew Pickering
ATOS Australia
Won by Submission - 04:31
Justin De Voss BJJ Hervey Bay/ Maromba
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-24
終了
Bradley Johns
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Annalise Slonim LEGACY Won by Submission - 01:32
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-20
終了
Edan Mata
Galeb BJJ
Won by points - 05:00
Scott Baxter Cadoo Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-22
終了
Gage Doyle
Cadoo Martial Arts
Won by Submission - 02:02
Charlotte Smith Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-15
終了
Isaac Jervis
Won by Submission - 01:58
Dom Mar Fan Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
3-24
終了
Madison Godfrey
Base Gracie Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:49
Laila-Mae Ashwood ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-29
終了
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 03:10
Edie Brown LEGACY
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-27
終了
Joseph Coyne
Flow Martial Arts
Won by points - 05:00
Liam Young Flow Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-25
終了
Rhett Wilson
CAZA BJJ Australia
Won by points - 05:00
Oscar Leng NOKE MARTAL ARTS
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-17
終了
Logan Conway
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Andre Lima Galeb BJJ Won by points - 06:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
1-26
終了
Rory Shelford
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Tadhg O'Neill Gracie Barra Won by Submission - 01:32