Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
5 -23
終了
Rafael Welch
Won by points - 03:00
Dusko Trajkovski ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
1-15
終了
Jordan Zarb
Team Perosh MMA
Daniel Budd Australian Elite Team Won by points - 04:00
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Under 39,3 kg
(Sunday)
8 -27
終了
Selina Lin
ROOTS BJJ
Lacie Mortimer Gracie Barra Central Coast Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
6 -21
終了
Marc Gabriel Roquid
Gracie Barra (Brazil)
Hady El Ayoubi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
7 -19
終了
Keyhan Zarei
Gracie Barra Bondi
Braylen Lang GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 02:13
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-19
終了
Toby Sawert
Leo England Gracie Barra Bondi Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
4-18
終了
Samuel CRAIG
Team Perosh MMA
Won by points - 03:00
Lewis Massih Team Perosh MMA
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-15
終了
Isaac Herodotou
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:27
Aden Milwidsky
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
7 -23
終了
Lachlan Marshall
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:10
Mahmoud El Ayoubi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
5 -26
終了
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Lourd Guillen Dela Cueva
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -19
終了
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Won by Submission - 03:21
Dimitri Kritsotakis Gracie Barra Sydney
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
2-16
終了
Helyn Talagi
Gracie Barra Carlton
Tāne Pycroft Team Perosh MMA Won by Submission - 02:11
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
4-22
終了
Christopher Harris
GF TEAM
Xavier Kaye Gracie Barra Sydney Won by Submission - 00:47
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 39,3 kg
(Sunday)
4-21
終了
Olivia Stuart-Almeida
Gracie Barra Sydney
Won by points - 03:00
Hallie Liddell
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
5 -29
終了
Hayden Locklin Ferguson
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Zachary Yorke Will Machado - Comp Team
Girls Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
3-18
終了
Nyla Bell
MYBJJ TEAM
Won by points - 04:00
Amelia Edwardson SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
1-12
終了
Billy Tuimaualuga
High Rollers
Won by points - 03:00
Philip Jovevski Gracie Barra Carlton
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -27
終了
Antonio Matijasevic
SBG Australia
Luke Poier SJJA Team Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-21
終了
Leo England
Gracie Barra Bondi
Casey Clarke Guerrilla Jiu-Jitsu Newcastle Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -30
終了
Patrick Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Samson Barton Gracie Barra (Brazil) Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
6 -22
終了
MATTEO GARCIA
SJJA Team
Marc Gabriel Roquid Gracie Barra (Brazil) Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
8 -26
終了
Gabe Beckett
Gracie Barra Central Coast
Won by points - 04:00
Jonah Dub
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
5 -28
終了
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Henry Roxburgh Ortiz Martial Arts Academy
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
4-23
終了
Isaac Chandra
ROOTS BJJ
Won by Submission - 01:44
Samuel Dowad Alliance BJJ Australia
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
3-23
終了
Tahlia Nichols
SJJA Team
Kai Grossman Gracie Barra Won by points - 04:00
Girls Gi / Mixed Belt / Teen I (13yrs) / Under 48.3 kg
(Sunday)
6 -25
終了
India Risby
Gracie Barra
Won by Submission - 02:05
Natasha Iacono Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -28
終了
Callan Mendyk
Lee Cowan GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 05:00
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
2-17
終了
Riley Salonga
ROOTS BJJ
Helyn Talagi Gracie Barra Carlton Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
1-17
終了
Daniel Budd
Australian Elite Team
Won by Submission - 01:54
Yarik Teriaev ROOTS BJJ
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
4-25
終了
Madison Clarke
Guerrilla Jiu-Jitsu Newcastle
Won by points - 04:00
Nikolina Mihic Giant Team Australia