Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female No-Gi / Blue / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
6 -34
終了
Emily Grace
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Won by Walkover
Jennifer Potter Gracie Barra
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
5 -62
終了
Nacinta Tuuholoaki
Will Machado - Comp Team
Won by points - 04:00
Zoe Pavlidis Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Girls Gi / Grey Yellow / Teen III (15yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
6 -33
終了
Luisa Santucci
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Decision - 04:00
Laura McAsey De Been 100% Jiu Jitsu
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -31
終了
Brandon Law
SJJA Team
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
4 -54
終了
Ryan Breich
Won by Submission - 01:22
Sebastian Scalise Team Perosh MMA
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2 -65
終了
HUGH FLETCHER
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
LUKE SMITH Australian Elite Team Won by Submission - 03:43
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
3 -47
終了
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Jack Delacoe Limitless MMA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -84,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1 -40
終了
Eray Gedik
Australian Submission Academy
Won by Submission - 00:38
Jayden MacDonald UFC Gym Australia BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
4 -56
終了
Joshua Van Parreren
Cia Paulista Australia
Luke Haarhoff Limitless MMA Won by points - 05:00
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
1 -41
終了
Sally Li
Australian Elite Team
Te Ana Goeree Australian Elite Team Won by Walkover
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
6 -36
終了
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Jayden Kimber Won by points - 04:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -51,0 kg (Light feather)
(Sunday)
5 -63
終了
Monira Sabriyya
De Been 100% Jiu Jitsu
Bethanii Baron-Heeris Essence Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 02:19
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
1 -44
終了
Adelle Casey
CHECKMAT AUSTRALIA
Won by points - 02:40
Te Ana Goeree Australian Elite Team
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -33
終了
Andrew Bui
Australian Elite Team
Callum Berechree SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 04:58
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -34
終了
Robert Pascoe
DC AUSTRALIA
Deacon Laugher SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 04:05
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
3 -48
終了
Unknown User
De Been 100% Jiu Jitsu
Aurelius Catayong GFTeam Sunshine Coast Won by points - 04:00
Juvenile Boys Absolute Gi / White / Juvenile 2
(Sunday)
8 -30
終了
Zane Breich
Won by Submission - 04:35
Samuel Sands ATOS Australia
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
2 -66
終了
GEORDON DICKIE
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification) - 01:33
Braydan Godde Will Machado - Comp Team
Female No-Gi / Blue / Adult / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
6 -37
終了
RUBY MATIC
GRACIE BARRA (USA)
Won by Walkover
Jennifer Potter Gracie Barra
Girls Gi / Grey Yellow / Teen III (15yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
6 -35
終了
Jacinta Garcia
Australian Elite Team
Laura McAsey De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 03:43
Juvenile Boys Absolute Gi / White / Juvenile 1
(Sunday)
4 -57
終了
Eray Gedik
Australian Submission Academy
Won by Submission - 01:36
Jayden MacDonald UFC Gym Australia BJJ
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -64
終了
RUBY MATIC
GRACIE BARRA (USA)
Won by points - 06:00
Emily Grace AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Sunday)
1 -42
終了
Thirapat Pangpornpromrat
Marcelino Freitas BJJ
Won by Submission - 02:00
Harrison Dimitrakellis De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -36
終了
Matthew Purdy
Australian Elite Team
Unknown User Will Machado - Comp Team Won by Submission - 02:00
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
3 -49
終了
Mustafa Tavsancioglu
Australian Submission Academy
Won by Submission - 01:12
Phoenix Page De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2 -67
終了
MOHAMED ABDI
Gracie Barra Sydney
Won by points - 08:00
LUKE SMITH Australian Elite Team
Male No-Gi / Brown / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
4 -55
終了
Mantra Schultz
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kanan Clarke-jones Pacheco Jiu Jitsu Won by Walkover
Juvenile Boys Absolute Gi / Blue / Juvenile 2
(Sunday)
8 -32
終了
Keiran Tyssen
DC AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Fillip Rubes Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
3 -50
終了
Jedrick Francisco
Australian Elite Team
Won by points - 04:00
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -35
終了
Dom Mar Fan
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 03:28
Callum Berechree SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
1 -37
終了
Uros Culic
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:29
Lucas Meleep GARAGE JIU-JITSU
Female No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / Heavy (+71,0 kg)
(Sunday)
6 -39
終了
Meesh Hall
Absolute MMA
Won by Submission - 05:13
Hayley Morgan Will Machado - Comp Team