Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
완료됨
Jim Boekel
Redback BJJ Academy
Won by Walkover
Edgar Acevedo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
완료됨
Christopher Smith
EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Jim Boekel Redback BJJ Academy Won by Walkover
Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
완료됨
Lilly Splading
EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Inara Pullen EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA Won by Walkover
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -39.5 kg
(Day 1)
완료됨
Jade Henderson
Redback BJJ Academy
Won by Walkover
Eedee Spalding EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
완료됨
Sione Veikoso
GRACIE HUMAITÁ MANAUS
Won by Walkover
Zoran Gajoski ROOTS BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
완료됨
Stephan Skerra
Redback BJJ Academy
Tate Waters ADFA Martial Arts Club Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
완료됨
Samuel Lovegrove
SOUL FIGHTERS NEWCASTLE
Won by Walkover
Stephan Skerra Redback BJJ Academy
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
완료됨
Johan Chadwick
Chave De Ouro
Jamie O'Brien De Been 100% Jiu Jitsu Won by Walkover
Girls Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-1
완료됨
Miila Sirvio
SJJA Team
Won by points - 02:00
Shyla Watling Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-1
완료됨
Noah Vella
SJJA Team
Liam Zingovski GRACIE BARRA (USA) Won by points - 02:00
MIXED GI /WHITE /MIGHTY MITE III (5 and 6 yrs) /-28 KG
(Day 1)
3-1
완료됨
Mackenzie Nugent
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Yinhao Wang Carlson Gracie Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
4-1
완료됨
Hudson Cartmell
De Been 100% Jiu Jitsu
Tyler Ferguson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 00:44
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-2
완료됨
Charlie Andronicus
Won by Submission - 01:50
WYATT CARTER Team Perosh MMA
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-4
완료됨
Maycen Adams
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Finn Breckenridge Chave De Ouro
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
완료됨
Kingston Hsieh
Dante Barbanera Team Perosh MMA Won by Walkover
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-4
완료됨
Mason Strong
Won by points - 03:00
Theo Breckenridge Chave De Ouro
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
3-4
완료됨
Dante Barbanera
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:49
Jack Vella SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-4
완료됨
James Higgins
SJJA Team
Won by points - 03:00
Klaus Procopio Villaca Chave De Ouro
Girls Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-2
완료됨
Daphne Patterson
Gracie Barra Sydney
Won by points - 02:00
Shyla Watling Gracie Barra Sydney
MIXED GI /WHITE /MIGHTY MITE III (5 and 6 yrs) /-28 KG
(Day 1)
3-2
완료됨
Jackson Cooper
Chave De Ouro
Won by points - 02:00
Yinhao Wang Carlson Gracie Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-3
완료됨
Charlie Andronicus
Hunter Sasikin SJJA Team Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-5
완료됨
Amaris Villanueva
Gracie Barra
Won by Submission - 00:16
Heili Sirvio SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-5
완료됨
Leo England
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Jack Bowie Team Perosh MMA
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-5
완료됨
Michael Kaltoum
Won by points - 03:00
Theo Breckenridge Chave De Ouro
Girls Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-3
완료됨
Miila Sirvio
SJJA Team
Won by points - 02:00
Daphne Patterson Gracie Barra Sydney
Girls Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
1-7
완료됨
Audrey Eccleston
Australia ASBJJ
Leah Higgins SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
2-6
완료됨
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Casey Clarke Gracie Humaita
MIXED GI /WHITE /MIGHTY MITE III (5 and 6 yrs) /-28 KG
(Day 1)
3-3
완료됨
Mackenzie Nugent
De Been 100% Jiu Jitsu
Jackson Cooper Chave De Ouro Won by points - 01:21
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-8
완료됨
Thomas Soo
MYBJJ TEAM
Won by points - 04:00
Dylan Agius Clifton SJJA Team