Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-17
완료됨
Jamie Norton
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Jonathan Curley Gracie Barra Won by Submission - 01:49
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-11
완료됨
Brandon Jones
Won by Submission - 02:12
Jarrod Farrands ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +73kg
(Saturday)
1-13
완료됨
Sebastian Lowry
BEAST TRAINING CENTRE
Won by points - 04:00
Sunny Matheson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
2-14
완료됨
Tristan Thomas Elliott
Fabricio International Team
Won by Submission - 01:00
TRISTAN ROBINSON Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-19
완료됨
Nathan Luff
Mackay MMA
Won by points - 06:00
Craig Evans BEAST TRAINING CENTRE
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
2-15
완료됨
Marcus Harrison
Galeb BJJ
Won by Submission - 01:19
Justin Hill Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-12
완료됨
Brett Reddiex
Australian Elite Team
Won by Submission - 03:06
Brandon Jones
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
2-16
완료됨
Leo Hobson
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:57
Justin Hill Australian Elite Team
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -40.5kg
(Saturday)
2-21
완료됨
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by points - 04:00
Prestyn Maycock Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
1-7
완료됨
Tyson Williams
Won by Submission - 03:29
Ember Putinja CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-20
완료됨
Ken Baker
BEAST TRAINING CENTRE
Kelvin Clulee Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 05:00
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -40.5kg
(Saturday)
2-22
완료됨
Connor Browne
BEAST TRAINING CENTRE
Won by points - 04:00
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-18
완료됨
Luke Collings
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 02:29
Brandon Jones
Female No-Gi / White / Adult / Heavy (+71.5 kg)
(Saturday)
1-18
완료됨
Hana Kang
Galeb BJJ
Tamara Petersen ATOS Australia Won by points - 05:00
Kids No Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -54.5kg
(Saturday)
2-24
완료됨
Sam Large
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Jack Orchard BEAST TRAINING CENTRE
Kids No Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -25.5kg
(Saturday)
1-23
완료됨
Matteo Stevens
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Roman Mastroianni BEAST TRAINING CENTRE Won by Decision - 03:00
Kids No Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -46.5kg
(Saturday)
2-29
완료됨
Declan Garnham
Team Perosh MMA
Isabella Taufaao Team Perosh MMA Won by Submission - 01:26
Kids No Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -34.5kg
(Saturday)
1-24
완료됨
Nate Gourley Gourley
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:58
Bo Kapernick BEAST TRAINING CENTRE
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -40.5kg
(Saturday)
2-23
완료됨
Michael Kennedy
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by Submission - 00:43
Connor Browne BEAST TRAINING CENTRE
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-22
완료됨
Nathan Luff
Mackay MMA
Won by Submission - 01:28
Craig Evans BEAST TRAINING CENTRE
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-19
완료됨
Tristan Thomas Elliott
Fabricio International Team
Brandon Jones Won by points - 05:00
Kids No Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -46.5kg
(Saturday)
1-25
완료됨
Isabelle Anderson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:47
Kids No Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +70.5kg
(Saturday)
1-28
완료됨
Sunny Matheson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Hayz Hobson Australian Elite Team
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Saturday)
2-17
완료됨
Marcus Harrison
Galeb BJJ
Won by points - 05:00
Leo Hobson Australian Elite Team
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
1-21
완료됨
Tamara Petersen
ATOS Australia
Won by points - 05:00
Hana Kang Galeb BJJ
Kids No Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Saturday)
2-25
완료됨
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Tyson Williams
Kids No Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / -62.5kg
(Saturday)
1-31
완료됨
Hayden Kapernick
BEAST TRAINING CENTRE
Won by Submission - 01:10
Jaxxon Whittington Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +70.5kg
(Saturday)
1-29
완료됨
Sebastian Lowry
BEAST TRAINING CENTRE
Won by Submission - 00:41
Hayz Hobson Australian Elite Team
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2-20
완료됨
Luke Collings
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 03:10
Brandon Jones
Kids No Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -54.5kg
(Saturday)
1-34
완료됨
Cooper Garnham
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:56
Georgia Foat Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -46.5kg
(Saturday)
2-26
완료됨
Francis Hobson
Australian Elite Team
Won by points - 04:00
Mitchell Russell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Mixed / -46.5kg
(Saturday)
1-26
완료됨
Riley Kapernick
BEAST TRAINING CENTRE
Won by Submission - 00:45
Isabelle Anderson Fight Club Jiu Jitsu Australia