Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Saturday)
1-8
완료됨
Sergio Gomes Loreto
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 02:17
Ben Trofa Gracie Parramatta
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Saturday)
1-9
완료됨
Tyler Bernardo
High Rollers
Won by Submission - 01:22
Salvatore Kritsotakis Gracie Barra Sydney
Mixed Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
3-11
완료됨
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:27
Darcie Johns FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU
Mixed Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
2-12
완료됨
Quinton Stewart
UFA Martial Arts Academy
Heidi Bowie Team Perosh MMA Won by Submission - 01:42
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Saturday)
4-7
완료됨
Aiden Sauvao
SJJA Team
Conor Molloy GARAGE JIU-JITSU Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Saturday)
1-10
완료됨
Sergio Gomes Loreto
Gracie Barra Sydney
Harry Brees Gracie Barra (Brazil) Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
3-9
완료됨
Patrick Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Samson Barton Gracie Barra Sydney Won by Submission - 02:36
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
2-8
완료됨
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Aryan Singh Team Perosh MMA Won by Submission - 02:42
Mixed Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
3-12
완료됨
Hayden Locklin Ferguson
Pacheco Jiu Jitsu
Lucas Bernardo High Rollers Won by Submission - 02:53
Boys Gi / Green / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
4-9
완료됨
Koloi Jr Edson
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Evan Costa Team Norton BJJ
Mixed Gi / Grey Yellow Orange / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
2-10
완료됨
Elyse Lapi
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:24
Sarah Law Gracie Barra
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-12
완료됨
Samuel CRAIG
Team Perosh MMA
Leo England Gracie Barra Bondi Won by Disqualification (disqualification) - 03:27
Girls Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
3-14
완료됨
Edie BROUGHTON
Won by Submission - 00:10
Nicole Domigan FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU
Boys Gi / Green / Teen II (14yrs) / Above -65,0 kg
(Saturday)
4-10
완료됨
Zane Martin
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by Submission - 00:50
Dilan Ivanoski Team Norton BJJ
Girls Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-15
완료됨
Tijana Mccarthy
Gracie Barra
India Risby Gracie Barra Won by Submission - 02:21
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Saturday)
4-13
완료됨
Julian Tsitsos
Team Perosh MMA
Won by Submission - 04:45
Hussein Chohan GRACIE BARRA BH
Mixed Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
2-13
완료됨
Carlo Magbag
Iconic Jiu Jitsu
Andre Hunter Pacheco Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Mixed Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
3-13
완료됨
Axyl Howie
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Lucas Bernardo High Rollers
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Saturday)
1-11
완료됨
Tyler Bernardo
High Rollers
Won by Submission - 01:24
Harry Brees Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
완료됨
Tayron Pinto
Won by Walkover
Thomas McGeorge Will Machado - Comp Team
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-14
완료됨
Tess McComish
SJJA Team
Harper Taylor Gracie Barra St Peters Australia Won by points - 04:00
Mixed Gi / Grey Yellow Orange / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
2-11
완료됨
Alicia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Elyse Lapi Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Saturday)
4-8
완료됨
Orson McComish
Won by points - 04:00
Conor Molloy GARAGE JIU-JITSU
Mixed Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
Mixed Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
2-14
완료됨
Tyler Ferguson
Parts unknown
Andre Hunter Pacheco Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-16
완료됨
Ethan Rees
UFA Martial Arts Academy
Jan Faust Team Norton BJJ Won by Submission - 02:41
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-13
완료됨
Tayron Pinto
Won by points - 04:00
Leo England Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-17
완료됨
Antonio Matijasevic
SBG Australia
Layden Perish GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 05:00
Boys Gi / Green / Teen II (14yrs) / Above -65,0 kg
(Saturday)
4-11
완료됨
Hugo England
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Dilan Ivanoski Team Norton BJJ
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
2-16
완료됨
Kyle Taylor
Gracie Barra Wetherill Park
Joshua Hatfield Gracie Barra Sydney Won by Submission - 04:12
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-15
완료됨
Tasnee Magbag
Iconic Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:35
Annika Landa
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Saturday)
1-17
완료됨
Flynn Galea
SJJA Team
Won by Submission - 01:01
Heath Carrick UFA Martial Arts Academy