Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-6
완료됨
João Pedro De Medeiros
LEGACY
Sebastian Wilkins Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-4
완료됨
Bento Fehlberg
LEGACY
Kyon Costa Santana LEGACY Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-10
완료됨
Maya Sandberg
Caitanya Barnett Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 03:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-6
완료됨
Harper Davies
Alliance BJJ Australia
Won by points - 03:00
Jaigo Vaughan-wheeler CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-8
완료됨
Tyson Crawford
Temple Jiu Jitsu
Amelia Dellow LEGACY Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-6
완료됨
Odin Ben Abou
TA | BYRON BAY
Won by points - 03:00
Leilani Lindner Gracie Barra Noosa
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-12
완료됨
Joel Taylor
Brazilian Top Team Australia
Won by Submission - 02:52
John Pitcher Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
1-8
완료됨
Harley Bennett
LEGACY
Won by Submission - 00:15
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
6-10
완료됨
Ebony Considine
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Gui Giacomin LEGACY Won by Submission - 02:34
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
3-9
완료됨
Sienna George
Finn Tasker Jones Gracie Barra Noosa Won by Decision - 03:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
5-12
완료됨
Crue Butler
Galeb Brothers BJJ
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Won by Submission - 00:58
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-13
완료됨
Logan Batiste
Gracie Barra Noosa
Won by points - 04:00
Felicity Faull LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-11
완료됨
Lily-Mae WHITE
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Caitanya Barnett Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-9
완료됨
Amarina Sebat
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 02:08
Amelia Dellow LEGACY
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-7
완료됨
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Kobe Wicks Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-3
완료됨
Quintin Barnard
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 00:35
Kai Horta CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
완료됨
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Evangelina Faull LEGACY Won by Walkover
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-6
완료됨
Izak Baumann
Milly Chandler CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-11
완료됨
Lucas Peart
Grapple Factory
Won by points - 04:00
Wala Hardisty Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-13
완료됨
Jonty Carey
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Airo Arkhipov CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-7
완료됨
Evangelina Faull
LEGACY
Odin Ben Abou TA | BYRON BAY Won by Submission - 01:44
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
5-13
완료됨
Laura Kalinova
The Academy of Grounding
Crue Butler Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 01:39
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-8
완료됨
Sebastian Wilkins
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Michaela Svoboda CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-5
완료됨
Joe White
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 02:54
Kyon Costa Santana LEGACY
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
1-9
완료됨
Nate Spicer
LEGACY
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba Won by points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-11
완료됨
Hunter Considine
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Orian Ben Abou TA | BYRON BAY Won by Submission - 02:17
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-13
완료됨
Mia Dellow
LEGACY
Won by points - 04:00
Kye Muschalla Gracie Barra Noosa
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
3-8
완료됨
Darcey Kearns
ATOS Australia
Harrison Dando Temple Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -52.5kg
(Sunday)
5-15
완료됨
Jack Grant
Mackay MMA
Won by points - 04:00
Thiago Ibanez Malik Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
2-7
완료됨
Harley Spear
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 01:52
Sheen Tiku MYBJJ TEAM
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-14
완료됨
Nixon Murray
ATOS Australia
Georgie Mcdonagh Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
1-13
완료됨
Rama Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
Kobi Armstrong Brazilian Top Team Australia Won by points - 04:00