Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
3-21
Afgelopen
Nathaniel Gallagher
GRACIE HUMAITA
Ryan Scheu FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU Gewonnen via Overgave - 02:12
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
Afgelopen
Shahzaib Khan
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Cameron Rolph Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-25
Afgelopen
Nicholas Kotsalidis
TEAM FALZON
Gewonnen via Punten - 05:00
Stefan Bukorovic Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
1-19
Afgelopen
Tyson Mack
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 01:38
Riley Petts Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / Above 65,0 kg
(Sunday)
2-20
Afgelopen
Unknown User
ROOTS BJJ
Zane Martin Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Gewonnen via Overgave - 01:31
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
2-19
Afgelopen
James Kostic
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gewonnen via Overgave - 01:40
RIZA El Ali Kings Academy
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
3-22
Afgelopen
Connor Polias
Gewonnen via Overgave
Brooklyn Te Ringa Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (15yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
2-21
Afgelopen
Ethan Rolph
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Flynn Galea SJJA Team Gewonnen via Overgave - 01:01
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-25
Afgelopen
Soroush Pour
SJJA Team
Thomas Kritsotakis GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 01:01
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (15yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
2-22
Afgelopen
Unknown User
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Overgave - 03:52
Ethan Rolph Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
1-20
Afgelopen
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Harry Smyth Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
3-23
Afgelopen
Connor Dillon
Gewonnen via Overgave - 04:22
Cameron Rolph Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-26
Afgelopen
Lyndon Smith
Gewonnen via Overgave - 02:26
Brandon Mifsud Gracie Parramatta
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-21
Afgelopen
Peng R
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
David Chan Caio Terra Association Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-27
Afgelopen
Nicholas Kotsalidis
TEAM FALZON
Brandon Ferguson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 02:50
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-26
Afgelopen
Daniel Lee
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Brian Bradbury FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-22
Afgelopen
Garry Lu
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Jack Hodge Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 01:26
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-28
Afgelopen
Mitchell Ahmet
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Erik Abella Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-23
Afgelopen
Karthik Kumaravel
Gracie Parramatta
Mitch Wilson Gracie Barra Sydney Gewonnen via Overgave - 02:33
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
3-24
Afgelopen
Brooklyn Te Ringa
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Cameron Rolph Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 04:39
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-24
Afgelopen
Kieran McKenna
Jiu Jitsu Kingdom
Tobi Moffat Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 01:39
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (15yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
2-23
Afgelopen
Flynn Galea
SJJA Team
Gewonnen via Overgave - 03:54
Unknown User Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-25
Afgelopen
Erick Manalo
Gracie Parramatta
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Mohd Izhar GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-29
Afgelopen
Rhys O'Brien
Jiu Jitsu Kingdom
Gewonnen via Overgave - 03:09
Lyndon Smith
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-27
Afgelopen
Raiymbek Zeinollin
SJJA Team
John-Paul Ong FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU Gewonnen via Overgave - 04:46
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-26
Afgelopen
Jack Hodge
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Mitch Wilson Gracie Barra Sydney Gewonnen via Overgave - 02:13
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-30
Afgelopen
Brandon Ferguson
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gewonnen via Overgave - 01:22
Erik Abella Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-32
Afgelopen
Balint Toth
Gracie Barra Sydney
Gewonnen via Punten - 05:00
Vladimir Maljkovic Gracie Barra Wetherill Park
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-27
Afgelopen
Tobi Moffat
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen op Beslissing - 00:47
Erick Manalo Gracie Parramatta
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-28
Afgelopen
Ramon Palileo
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Moz Mungkung Gracie Barra Wetherill Park
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-30
Afgelopen
Jason Casboult
Gracie Barra Sydney
Gewonnen via Punten - 05:00
Randall Hua GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Afgelopen
Lyndon Smith
Gewonnen via Walkover
Erik Abella Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy