Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Afgelopen
Mason Scaffardi
BRAVOS BJJ
Gewonnen via Walkover
Samuel Roberts GOIOERE BJJ TEAM
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Afgelopen
Joshua Browne
BRAVOS BJJ
Samuel Roberts GOIOERE BJJ TEAM
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Afgelopen
Tyrown Waigana
GOIOERE BJJ TEAM
Jamie Brown Coringa Jiu-Jitsu Gewonnen via Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
Afgelopen
Tyrown Waigana
GOIOERE BJJ TEAM
Dylan Beinart Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Gewonnen via Walkover
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
Afgelopen
Healy Poked
Mach One
MARGARET DURNAN BRAVOS BJJ Gewonnen via Walkover
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
Afgelopen
Jillian Hardey
AAA (no academy)
Gewonnen via Walkover
Healy Poked Mach One
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Tristan Bagshaw
Mach One
Gewonnen via Walkover
Mark Bernacchi BRAVOS BJJ
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Aidan Johnstone
BRAVOS BJJ
Nicholas Syme Will Machado - Comp Team Gewonnen via Walkover
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Aidan Johnstone
BRAVOS BJJ
Tristan Bagshaw Mach One Gewonnen via Walkover
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Mitch Smart
De Been 100% Jiu Jitsu
Damien Roberts BJJ Cartel Gewonnen via Walkover
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Soumana Hama Kadri
GOIOERE BJJ TEAM
Alfred David BRAVOS BJJ Gewonnen via Walkover
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Healy Poked
Mach One
Katie Skahill BRAVOS BJJ Gewonnen via Walkover
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Emma Davies
Will Machado - Comp Team
Teleisha Hill Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Gewonnen via Walkover
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Saturday)
Afgelopen
Lauren Biebrick
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Walkover
Emma Davies Will Machado - Comp Team
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Saturday)
3-19
Afgelopen
Emily Merrin
Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Mia Siboni Saltwater Jiu-Jitsu
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kgs
(Saturday)
Afgelopen
Nicholas Nostas
BRAVOS BJJ
Chace Krstic Will Machado - Comp Team Gewonnen via Walkover
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kgs
(Saturday)
Afgelopen
Te Pono Peeti
BJJ Cartel
Gewonnen via Walkover
Nicholas Nostas BRAVOS BJJ
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kgs
(Saturday)
Afgelopen
Christian McAlinden
GFTeam Australia
Gewonnen via Walkover
Nicholas Nostas BRAVOS BJJ
Boys Gi / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
2-14
Afgelopen
Seb Munday
Kaizen Lab Jiujitsu
Hayden Sinclair De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / -33.2
(Saturday)
Afgelopen
Layla Jason STRIEGHER
BJJ Cartel
Gewonnen via Walkover
Eva Veerman Kaizen Lab Jiujitsu
Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / -33.2
(Saturday)
Afgelopen
Maria Peixoto
GFTeam Australia
Gewonnen via Walkover
Eva Veerman Kaizen Lab Jiujitsu
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Saturday)
1-1
Afgelopen
Leandro Machado
Coringa Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Elijah Walker De Been 100% Jiu Jitsu
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite I & II (4-5yrs) / -24kg
(Saturday)
3-1
Afgelopen
Charlie Graham-Helwig
De Been 100% Jiu Jitsu
Ethan Duncan Will Machado - Comp Team Gewonnen via Overgave - 00:10
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kgs
(Saturday)
2-1
Afgelopen
Aston Grime
Dillon Cosgrove Will Machado - Comp Team Gewonnen via Punten - 03:00
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite III 6yrs / -28kgs
(Saturday)
4-1
Afgelopen
Kai Miller
De Been 100% Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Enzo Cavalcante Coringa Jiu-Jitsu
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite I & II (4-5yrs) / -24kg
(Saturday)
3-2
Afgelopen
Haya Jason Striegher
BJJ Cartel
Gewonnen via Punten - 02:00
Alex Jones Coringa Jiu-Jitsu
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Saturday)
1-3
Afgelopen
TATUM AW
Oliver Graham-Helwig De Been 100% Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite III 6yrs / -28kgs
(Saturday)
4-2
Afgelopen
Orlando Scali
Mach One
Gewonnen via Punten - 02:00
Jonah Grey
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee I 7yrs / -27kg
(Saturday)
3-7
Afgelopen
Joshua Farrace
GOIOERE BJJ TEAM
Gewonnen via Overgave - 01:16
Torrin Millen Mach One
Mixed Kids / All Belts / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kgs
(Saturday)
2-4
Afgelopen
Deegan Miller
De Been 100% Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 03:00
Jahna Te Aute GOIOERE BJJ TEAM
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite I & II (4-5yrs) / -24kg
(Saturday)
3-3
Afgelopen
Charlie Graham-Helwig
De Been 100% Jiu Jitsu
Haya Jason Striegher BJJ Cartel Gewonnen via Punten - 02:00
Mixed Kids / All Belts / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Saturday)
1-2
Afgelopen
Jaxton Britten
De Been 100% Jiu Jitsu
Elijah Walker De Been 100% Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:30