Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 - 52
Afgelopen
Ben Kim
Absolute MMA
Gewonnen via Punten - 05:00
Unknown User High Rollers
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
10-46
Afgelopen
Jesse-James Parr
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 03:23
Aragon Yuzon Fortitude Jiu Jitsu
Male No-Gi / Black / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
6 - 52
Afgelopen
Marco Ebeyer
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Overgave - 00:34
Chris Lee John Donehue Jiu Jitsu
Juvenile Girls No-Gi / White / Juvenile 1 / Above +66.50 kg (No weight limit)
(Sunday)
4-56
Afgelopen
Mathilda Yap
MAROCCOLO ACADEMY
Gewonnen via Overgave - 01:57
Ella Hedges DC AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-54
Afgelopen
Ryan Breich
Australian Elite Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Anton Te Dorsthorst SJJA Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
7 -53
Afgelopen
Alex Huizing
DC AUSTRALIA
Jake Rogers Westside BJJ Adelaide Gewonnen via Punten - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-52
Afgelopen
Madison Mccann
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Matthew Buglisi DC AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-49
Afgelopen
Josh Pool
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Jordan Huckel De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / Above +97,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
Afgelopen
Ben Richardson
Mildura Martial Arts
Gewonnen via Walkover
Ben Morrison Australia ASBJJ
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
Afgelopen
Jacqueline Hughes
Arruda BJJ
Gewonnen via Walkover
Sophie Thomson-Webb Australian Elite Team
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
1-58
Afgelopen
Tao Zhang
Australian Elite Team
Lander Aldridge MAROCCOLO ACADEMY Gewonnen via Overgave - 03:16
Male No-Gi / White / Adult / Above +97,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
Afgelopen
Jesse McIntyre
DOMINANCE MMA
Gewonnen via Walkover
Jack Kelleher Australia ASBJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
8 -49
Afgelopen
Charbel Eid
Nakama BJJ
Thomas Musgrove DOMINANCE MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Female No-Gi / Blue / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
7 -58
Afgelopen
Cindy Vy
Absolute MMA
Esra Akdenk Australian Elite Team Gewonnen via Punten - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / Above +97,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
10-49
Afgelopen
Ben Richardson
Mildura Martial Arts
Sebastian Bouzamayor CHECKMAT AUSTRALIA Gewonnen via Overgave - 03:27
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
9-50
Afgelopen
Jakob Malouf
DOMINANCE MMA
Luke Stokman EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-48
Afgelopen
Jacob Wray
Australian Combat Sports Academy
Frowin Seibt M16/Beachside Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 55
Afgelopen
Tom Graham
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Ben Sayers De Been 100% Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
1-60
Afgelopen
Sebastian Todorovski
Immersion MMA
Jurnee Sargent Team Sparta Gewonnen via Punten - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
8 -52
Afgelopen
Jack Hamilton
CMBT Training Centre
Gewonnen via Punten - 06:00
Bartholomew Butcher Frontline Australia
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
Afgelopen
Khyahm Harvey
Will Machado - Comp Team
Gewonnen via Walkover
Troy Gilligan-Rankin De Been 100% Jiu Jitsu
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
9-49
Afgelopen
Zane Martin
Life BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:16
William Vandor De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-53
Afgelopen
David Bargiel
Australian Elite Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Torun Mercuri John Donehue Jiu Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
5 - 54
Afgelopen
Stephanie Umbers
DOMINANCE MMA
Jacqueline Hughes Arruda BJJ Gewonnen via Overgave - 03:57
Male No-Gi / Black / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
6 - 54
Afgelopen
JAKE O'Driscoll
Essence Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:37
Ben Wheeler BRAVOS BJJ
Female No-Gi / White / Adult / -56,5 kg (Feather)
(Sunday)
3-52
Afgelopen
Destiny Grounds
Absolute MMA
Gewonnen via Punten - 05:00
Sayani Kaluarachchi Onya Martial Arts
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -76.50 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-57
Afgelopen
Anton Te Dorsthorst
SJJA Team
Gewonnen via Overgave - 03:55
Lucas Haines LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / Above +97,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
10-50
Afgelopen
Jesse McIntyre
DOMINANCE MMA
Gewonnen via Overgave - 04:42
Mustapha Hamdan NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
7 -55
Afgelopen
Jake Rogers
Westside BJJ Adelaide
Dylan Chan Fortitude Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
1-59
Afgelopen
Gian Lesnjak
Australian Elite Team
Gewonnen via Overgave - 03:58
Luke Marinovic Bayside BJJ
Male No-Gi / Blue / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
5 - 56
Afgelopen
Brendon Lysaght
Absolute MMA
Cam Wild De Been 100% Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
8 -50
Afgelopen
Fynn Gaylard
Australian Elite Team
Thomas Musgrove DOMINANCE MMA Gewonnen via Punten - 05:00