Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
4-1
Afgelopen
Lewis Boulos
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
Hunter Teixeira Team Lead
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21kg
(Sunday)
3-3
Afgelopen
Hunter Cronin
GFTeam Sunshine Coast
Gewonnen via Overgave - 00:13
Jett Micallef Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / -24kg
(Sunday)
3-2
Afgelopen
Ash Mcgrath
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
George De Torres Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
5-1
Afgelopen
Vian Van Der Westhuizen
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gewonnen via Overgave - 00:39
Xavier Barreca Galeb BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-4
Afgelopen
Kai Lobato
Flow Martial Arts Coolangatta
Gewonnen via Overgave - 00:18
Lucas Gallagher SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
5-2
Afgelopen
Kai Horta
CAZA BJJ Australia
Gewonnen via Punten - 02:00
Rishi Pettit Flow Martial Arts Coolangatta
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
1-3
Afgelopen
Louis White
Base Training Centre
Boston McCall Galeb BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / -21kg
(Sunday)
2-2
Afgelopen
Kalani Da Silva
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
Cassius Appoo Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
5-3
Afgelopen
Vian Van Der Westhuizen
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gewonnen via Overgave - 00:35
James Hannaford Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
1-1
Afgelopen
Keoni Matehaere
Carlson Gracie Gold Coast
Gewonnen via Overgave - 00:27
Jaxon Woodbury Galeb BJJ
Kids Gi / Female / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
2-3
Afgelopen
Harper Fayle
Gracie Barra Burleigh Heads
Gewonnen via Overgave - 00:17
Marlee Bordiss BJJ Lotus Club
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
5-4
Afgelopen
Kai Horta
CAZA BJJ Australia
Quintin Barnard Galeb BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
1-2
Afgelopen
Luke Garrigan
Gracie Barra Burleigh Heads
Gewonnen via Overgave - 01:19
Toby Mullins Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
4-3
Afgelopen
Lewis Boulos
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
Kai Akimoto Galeb BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
4-4
Afgelopen
Vihan De Silva
CAZA BJJ Australia
Gewonnen via Overgave - 00:41
Isiah McLennan Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Female / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
2-5
Afgelopen
Milla O’Neil
Cadoo Martial Arts
Gr8ness Tamayo Gracie Barra Surfers Paradise Gewonnen via Overgave - 01:15
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
5-6
Afgelopen
Meliha Carter
Gracie Barra Surfers Paradise
Catrina Wu Galeb BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
1-5
Afgelopen
Boston McCall
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
Boyd Pastyn Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
4-6
Afgelopen
Jaya Faria
Gracie Barra Tweed Heads
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:33
Lucas Conde Alliance BJJ Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
3-7
Afgelopen
Cooper Law
Galeb BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:53
Timmy Mullins Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
5-5
Afgelopen
Vian Van Der Westhuizen
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Quintin Barnard Galeb BJJ Gewonnen via Overgave - 00:41
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
4-5
Afgelopen
Jared Bulte
BJJ Lotus Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Kingston Davis Alliance BJJ Australia
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-6
Afgelopen
Mila Mackenzie
GFTeam Sunshine Coast
Primrose Johnson Alliance BJJ Australia Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
1-4
Afgelopen
Keoni Matehaere
Carlson Gracie Gold Coast
Gewonnen via Punten - 02:00
Luke Garrigan Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Sunday)
2-6
Afgelopen
Orlando Thompson
Gracie Barra Burleigh Heads
Liam Krauel SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 02:20
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30.2kg
(Sunday)
5-7
Afgelopen
Arlo Ramunno
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Gewonnen via Overgave - 01:47
Archie Krings Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24kg
(Sunday)
1-8
Afgelopen
Taj Pond
LEGACY
Lennox Holder Fight Club Jiu Jitsu Australia Gewonnen via Overgave - 00:37
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33.2kg
(Sunday)
5-10
Afgelopen
William Barton-Harvey
LEGACY
Gewonnen via Overgave - 01:39
August White Base Training Centre
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
3-8
Afgelopen
Matthew Gregorio
Galeb BJJ
Jordan Van Der Walt CAZA BJJ Australia Gewonnen via Overgave - 02:32
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
4-8
Afgelopen
Jaya Faria
Gracie Barra Tweed Heads
Martin Rosma Fight Club Jiu Jitsu Australia Gewonnen via Overgave - 01:05
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -24kg
(Sunday)
1-6
Afgelopen
Keoni Matehaere
Carlson Gracie Gold Coast
Gewonnen via Overgave - 01:45
Boston McCall Galeb BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30.2kg
(Sunday)
5-8
Afgelopen
Jay Lever
Flow Martial Arts Coolangatta
Gewonnen via Overgave - 02:38
Archie Krings Cadoo Martial Arts