Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
1-1
Gotowy
Harper Banks
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Athena Damaschke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Sunday)
1-3
Gotowy
Francis O’Connor
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Michael Crehan Temple Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-4
Gotowy
Aiden Kondra
Galeb BJJ
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-2
Gotowy
Sunny Helbron
Gracie Barra Surfers Paradise
Martin Rosma Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30.2kg
(Sunday)
1-2
Gotowy
Xabian Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ash Mcgrath Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
2-1
Gotowy
Jackson Cliffe
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Blake Easdown Gracie Barra Burleigh Heads
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36.2kg
(Sunday)
4-4
Gotowy
Lily Djordjevic
ATOS Australia
Eva Watson Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -24kg
(Sunday)
1-4
Gotowy
Chloe Nguyen
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Sophie Whitehorn Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Sunday)
3-1
Gotowy
Zoe Elliott
Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Zoe McCormack Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-9
Gotowy
Alfred Murphy
Carlson Gracie Gold Coast
Faris Farhan ATOS Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
3-2
Gotowy
Oscar Puc
One Purpose BJJ
Ezekiel Jadraque Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
1-6
Gotowy
Everly Pearson
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Amira Khalil Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
2-3
Gotowy
Jackson Cliffe
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Reuben Anstey SJJA Team
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
4-1
Gotowy
Selah Hall
SJJA Team
Alorah Taituha Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -36.2kg
(Sunday)
1-7
Gotowy
Elijah Achire
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Phoenix Harrigan Gold Coast Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Junior II (11yrs) / -30.2kg
(Sunday)
2-7
Gotowy
Blake Bartholomai
Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu
Archie Murphy Carlson Gracie Gold Coast Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
3-3
Gotowy
Conan Damaschke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Sonny Hung Gracie Barra Burleigh Heads
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-3
Gotowy
Dylan OBrien
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Sunny Helbron Gracie Barra Surfers Paradise
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-10
Gotowy
Mirinae Harington
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Violet Tafili Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
2-2
Gotowy
Boston McCall
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Luke Garrigan Gracie Barra Surfers Paradise
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
1-8
Gotowy
Malia-Rose Mihaere
Alliance BJJ Australia
Everly Pearson Galeb BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Boys Gi / Male / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3kg
(Sunday)
3-5
Gotowy
Pedro Henrique Bessa Rodrigues
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
William Gallagher SJJA Team
Boys Gi / Male / White / Junior I (10yrs) / -36.2kg
(Sunday)
4-5
Gotowy
Isaac Hanley
De Been 100% Jiu Jitsu
Maximo Bakes De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-5
Gotowy
Hudson Fish
SJJA Team
Wygrana na punkty - 04:00
Aiden Kondra Galeb BJJ
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
3-7
Gotowy
Ethan Fox
Temple Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Sonny Hung Gracie Barra Burleigh Heads
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-7
Gotowy
Martin Rosma
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Dylan OBrien Gracie Barra Burleigh Heads
Girls Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Sunday)
1-11
Gotowy
Valentina Song Redman
CAZA BJJ Australia
Yves Sabre Lebdeh Australian Elite Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
3-4
Gotowy
Logan Erben
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Oscar Puc One Purpose BJJ
Boys Gi / Male / Grey / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-10
Gotowy
Jackson Blenkin
Behan Jiu Jitsu
Alfred Murphy Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Boys Gi / Male / Yellow / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-8
Gotowy
Thierry Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Male / White / Junior II (11yrs) / -42.3kg
(Sunday)
3-8
Gotowy
Braeden Bentley
Galeb BJJ
Opie Johnson Team Lead Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Male / White / Junior III (12yrs) / -39.3kg
(Sunday)
1-12
Gotowy
Luke Han
Gold Coast Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Blake Waddell Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu