Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
1-23
Gotowy
SEAN MOLLOY
GARAGE JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Kenay Santos Pacheco Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
4-19
Gotowy
Duncan Stockwell
MYBJJ TEAM
Izac Andjal Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-27
Gotowy
Erick Manalo
Gracie Parramatta
Wygrana na punkty - 05:00
Austen Cushway Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-26
Gotowy
Lachlan Swan
ROOTS BJJ
Aaron Burns GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-27
Gotowy
Kevin Traish
Gracie Barra Sydney
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Marcus Ishac Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -26
Gotowy
Jake Moore
LEGACY
Mike Riguelle Grappling Bros / GFTeam Wygrana na punkty - 05:00
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
6 -26
Gotowy
Natasha Iacono
Team Perosh MMA
Isabella Bowers SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-29
Gotowy
Kevin Wong
Gracie Parramatta
Ryan Hale Clube de Lutas Wygrana na punkty - 05:00
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
3-25
Gotowy
Tijana Mccarthy
Gracie Barra
India Risby Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
4-21
Gotowy
Sophia Santillana
ROOTS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Willow Bekic GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-22
Gotowy
Patrick Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Ruben Darchinyan Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-28
Gotowy
Charles Gray
MYBJJ TEAM
Oliver Nikolovski Gracie Barra Carlton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-28
Gotowy
Nick Saunders
ROOTS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Kyle Bautista Caio Terra Association
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
6 -27
Gotowy
Aiden Sauvao
SJJA Team
GEORDON DICKIE Pacheco Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
4-20
Gotowy
Keyhan Zarei
Gracie Barra Bondi
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Izac Andjal Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -27
Gotowy
Angus Maxwell
Ortiz Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 01:18
Brandon Ferguson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-29
Gotowy
Daniel Valenta
Ortiz Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Weslei De Aguiar Silva LEGACY
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-28
Gotowy
Sharan Raja
Will Machado - Comp Team
Raeh Taouk ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
5 -25
Gotowy
Unknown User
Will Machado - Comp Team
Flynn Galea SJJA Team Wygrana na punkty - 01:38
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-30
Gotowy
Sammuel Low
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Elliott Van Rooyen Clube de Lutas
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-29
Gotowy
Michael Traish
Gracie Barra Sydney
Wygrana na punkty - 05:00
Antonio Matijasevic SBG Australia
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -28
Gotowy
Aiden Oakley
LEGACY
Wygrana na punkty - 05:00
Zachary Jones Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-23
Gotowy
Kianoa Roberts
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Patrick Molloy GARAGE JIU-JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
6 -28
Gotowy
Matthew Becvarov
ROOTS BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Jack O'Toole Will Machado - Comp Team
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-33
Gotowy
Kerri Petersen
Wygrana na punkty - 05:00
Brianna Crane
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-31
Gotowy
Erick Manalo
Gracie Parramatta
Nathan Calingao SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-30
Gotowy
Adrian Leong
ROOTS BJJ
Simon Gallardo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Boys Gi / Mixed Belt / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
4-25
Gotowy
Conor Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
James Kuper ORIGEM JIU-JITSU
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -29
Gotowy
Geit Kundla
ROOTS BJJ
Wygrana na punkty - 02:15
Jack Marsh
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
6 -29
Gotowy
Mark Thomas
Gracie Barra Wetherill Park
Cooper Shaw ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-32
Gotowy
Raeh Taouk
ROOTS BJJ
Jackson McRory GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-34
Gotowy
Shaun Premnath
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
JAMES SMITH ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44