Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
NO SUBS Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
Gotowy
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Jemma Parr Team Lead Wygrana walkowerem
NO SUBS Kids Gi / Junior III (12yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
Gotowy
Kayden Koh
CAZA BJJ Australia
Wygrana walkowerem
Lewis Enstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Junior III (12yrs) / Male / -43.5kg
(Sunday)
Gotowy
Jesse-James Parr
Team Lead
Wygrana walkowerem
Riley Wells ATOS Australia
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / Male / -40.5kg
(Sunday)
Gotowy
Sam Swierkowski
LEGACY
Wygrana walkowerem
Solomon Davis BONDI JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
Gotowy
Riley Wells
ATOS Australia
Darcy Drever Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
Gotowy
Cyrus Morsali
Galeb Brothers BJJ
Wygrana walkowerem
Todd Ward Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
Gotowy
Liam Coombs
Temple Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Todd Ward Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Gotowy
Amelia Francesca Rapisarda
Team Lead
Wygrana walkowerem
Isaiah Senaratne Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
Gotowy
Jemma Parr
Team Lead
Wygrana walkowerem
Maxwell McHutchison Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
Gotowy
Jake Torresani
Galeb Brothers BJJ
Sebastian Brent Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile / -60,5 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Isabel Fitzpatrick
Cia Paulista Australia
Amalie Harding Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Mark Lobwein
LEGACY
Marc Jenkins CAZA BJJ Australia Wygrana walkowerem
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Brett Griffiths
The Academy of Grounding
Wygrana walkowerem
Alex Fynes-Clinton Alliance BJJ Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Jordan Southern
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Wygrana walkowerem
Rozay Hassan Ali
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
David Critchley
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana walkowerem
Rawiri Cameron Checkmat Sunshine Coast
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Terry Marshall
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Wygrana walkowerem
Scott Rigby LEGACY
Female No-Gi / White / Adult / -66.5 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Rebecca Berling
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana walkowerem
Grace Huggins BONDI JIU JITSU ACADEMY
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
Dave Lingard
Brett Griffiths The Academy of Grounding Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Sam Preston
Alliance BJJ Australia
Wygrana walkowerem
Justin Hannan Temple Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Sam Preston
Alliance BJJ Australia
Wygrana walkowerem
Rawiri Cameron Checkmat Sunshine Coast
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
Gotowy
Liam Stanyer
Team Lead
Wygrana walkowerem
Nick Baldwin Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
Gotowy
Liam Stanyer
Team Lead
Wygrana walkowerem
Caleb Lanfranco Temple Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Gotowy
Jacob Ingold
Broz Martial Arts
Wygrana walkowerem
Stephen Lakin Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Gotowy
Matthew Muller
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrana walkowerem
Stephen Lakin Australian Elite Team
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Scott McMeekan
Temple Jiu Jitsu
Evan Mcphee Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Johannes Rushwaya
Alliance BJJ Australia
Omar Thompson Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Patrick Schutz
Temple Jiu Jitsu
George Bury Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Toby Catlin
LEGACY
Wygrana walkowerem
Mathew Wann Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Rebecca Berling
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana walkowerem
Grace Huggins BONDI JIU JITSU ACADEMY
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Kelsey North
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana walkowerem
Jade Thoroughgood Checkmat Sunshine Coast
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Gem Clay
Temple Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Jade Thoroughgood Checkmat Sunshine Coast