Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
NO SUBS Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
Gotowy
Lachlan Oldham
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Raphael Louis Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
NO SUBS Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-4
Gotowy
Jai Cahill
Carlson Gracie Gold Coast
Raphael Louis Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Gotowy
Audrey Eccleston
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kimberley White Galeb Brothers BJJ Wygrana walkowerem
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Gotowy
Ryder Staples
Galeb Brothers BJJ
Wygrana walkowerem
Audrey Eccleston Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
Gotowy
Raphael Louis
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana walkowerem
Rafael Smith The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
Gotowy
Jai Cahill
Carlson Gracie Team
Wygrana walkowerem
Rafael Smith The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
Gotowy
Dempsey McDonald
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Mia Dellow LEGACY Wygrana walkowerem
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
Gotowy
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Wygrana walkowerem
Dempsey McDonald BONDI JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Gotowy
Miu Nakamura
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Wygrana walkowerem
Arthur Fidelis Team Lead
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
Gotowy
Kai Koryzma
Team Lead
Ryker Smith The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Teen II (14yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
Gotowy
Max Vandermeer
Alliance BJJ Australia
Wygrana walkowerem
Jack Visic The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
Gotowy
Francisco Ribas Schneider
Team Lead
Hillary Edmonds Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana walkowerem
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -43.5kg
(Sunday)
Gotowy
Lewis Telford
Team Lead
Zandri Strydom LEGACY Wygrana walkowerem
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Male / -40.5kg
(Sunday)
Gotowy
Francisco Ribas Schneider
Team Lead
Jesse-James Parr Team Lead
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Timothy Schultz
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Maslah Saeiid SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
Rhys Murphy
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
John Wayne Rooney BJJ Lotus Club Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
Brett Griffiths
The Academy of Grounding
Wygrana walkowerem
Rhys Murphy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Ben Johnston
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
James Davies Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Black / Adult / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
Shane Poppleton
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana walkowerem
Tyrone Coppedge Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male No-Gi / Black / Adult / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
Lucas Meleep
Temple Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Shane Moore Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Alfred Campbell
Galeb Brothers BJJ
Icaro Jesus SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Alfred Campbell
Galeb Brothers BJJ
Icaro Jesus SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Don Kaluarachchi
Team Perosh MMA
Wygrana walkowerem
Anthony Brown Cadoo Martial Arts
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Anthony Brown
Cadoo Martial Arts
Jack Willsher Galeb Brothers BJJ Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / Above 97.5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
Gotowy
Robert Whitehouse
De Been 100% Jiu Jitsu
Hunter Stevenson Cadoo Martial Arts Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / Above 97.5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
Gotowy
Hunter Stevenson
Cadoo Martial Arts
Louis Boutcher-timaloa The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Blue / Adult / -85.5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
Brett Griffiths
The Academy of Grounding
John Wayne Rooney BJJ Lotus Club Wygrana walkowerem
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -73kg
(Sunday)
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
2-1
Gotowy
Jack Pieterse
LEGACY
Tayron Pinto Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
NO SUBS Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-2
Gotowy
Jemma Parr
Team Lead
Tyesha Velt SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 03:00