Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
6 -8
Gotowy
Zeke Hema
Gracie Barra Hornsby
Wygrana na punkty - 02:13
Remi Grant Gracie Barra Wollongong
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
Gotowy
Sienna Bradnock
LEGACY
Wygrana walkowerem
Imogen Casey Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
3-11
Gotowy
Grayson Polhill
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Chorus Liu Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-9
Gotowy
Dylan Blanchard
Gracie Barra Bondi
Charbel Zaiter ROOTS BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -11
Gotowy
Solomon Nanai
ROOTS BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
TAJ ARNOLD LEGACY
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
8 -11
Gotowy
Dmitry Kovalenko
GARAGE JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 00:55
Deagan Rooney Gracie Barra Shellharbour
Girls Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Under 45.3 kg
(Sunday)
5 -9
Gotowy
Lilly Farrell
Will Machado - Comp Team
Jemima Walker LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
3-12
Gotowy
Ali Halawi
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Andreas Karavolas High Rollers
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
8 -12
Gotowy
Jayden Pan
Gracie Barra Carlton
Wygrana na punkty - 00:49
William Yeo Gracie Barra Shellharbour
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
4-12
Gotowy
Patrick Turnbull
GRACIE BARRA CARINGBAH
Hunter Kao Ultimate Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -12
Gotowy
Oliver Funge
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Leo Kim SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-10
Gotowy
Alex Johnson
Daniel Zaiter ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
8 -13
Gotowy
River Havlik-Lunardi
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrana na punkty - 01:56
Daniel Wang Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -13
Gotowy
Junayd Black
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Hugo Chng SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
6 -9
Gotowy
Harrison Powell
Gracie Barra Central Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Leonard Middleton Gracie Barra West Ryde
Girls Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee II (8yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
1-11
Gotowy
Penelope Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Jyla-Marie DC SJJA Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
3-13
Gotowy
SOUL Greentree
Gracie Barra Shellharbour
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Grayson Polhill SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
8 -14
Gotowy
Duke Bor
Gracie Barra Carlton
Dmitry Kovalenko GARAGE JIU-JITSU Wygrana na punkty - 02:22
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
6 -11
Gotowy
Oscar Constable De Siqueira
SJJA Team
Harry Brees Gracie Barra Pymble Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-11
Gotowy
Christian Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Charbel Zaiter ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
4-11
Gotowy
Dominic Mino
Gracie Barra West Ryde
Tyson Kim High Rollers Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -14
Gotowy
Solomon Nanai
ROOTS BJJ
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
5 -11
Gotowy
Harry Hickman
VT1 Martial Arts Academy
Luca Beserra Gracie Barra Bondi Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
8 -15
Gotowy
Jayden Pan
Gracie Barra Carlton
River Havlik-Lunardi Gracie Barra St Peters Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-13
Gotowy
Thomas Zelenak
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Kayron Schiezaro Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
Gotowy
Boston Lindsay
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Luke Lapi High Rollers Wygrana walkowerem
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
3-15
Gotowy
Eve Tancin
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Jules Chappell SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
8 -17
Gotowy
Tyler Bernardo
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Sione Dimis
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
Gotowy
Savannah Sideroudakis
Gracie Parramatta
Wygrana walkowerem
Imogen Casey Gracie Barra Sydney
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
7 -16
Gotowy
Aria Rondo
XXX Fight Academy
Annemieke Robertson Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
5 -7
Gotowy
Samara Sideroudakis
Gracie Parramatta
Mariah Williams TA | BYRON BAY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:23
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
1-6
Gotowy
Luke Lapi
High Rollers
Wygrana na punkty - 03:00
Haifa Lynch GRACIE HUMAITA AUSTRALIA