Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-56
Gotowy
Ben Holding
Alliance BJJ Australia
Bradley Nixon Behan Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-59
Gotowy
Nicholas Tod
Galeb Brothers BJJ
Joseph Coyne Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-58
Gotowy
Desmond Batten
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 05:00
Jordan Roberts Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-62
Gotowy
Noah Brand
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Oliver Sked One Purpose BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-56
Gotowy
Josh Bidencope
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
David Holt ATOS Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-62
Gotowy
Dylan Rees
Gracie Barra Tweed Heads
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Hasham Flow Martial Arts Coolangatta
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-61
Gotowy
Noah Robin
Gracie Barra Tweed Heads
Junyoung Kim BJJ Lotus Club Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:36
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-58
Gotowy
Heath Kilby
Gracie Barra Tweed Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Chris Triantopoulos Immersion MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-56
Gotowy
Harry Dell
Behan Jiu Jitsu
Riley Coker Galeb Brothers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-58
Gotowy
Nick Grimes
Behan Jiu Jitsu
Unknown User Galeb Brothers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-60
Gotowy
Fabio Stipp
Gracie Barra Burleigh Heads
Gene Ayles Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-60
Gotowy
Eduardo Lobo
BJJ Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Eamonn Cox Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-63
Gotowy
Kim Modequillo
GroundForce Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Martin Clare Gracie Barra Surfers Paradise
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-62
Gotowy
Seth Weddell
GroundForce Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Deng Arok Galeb Brothers BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-59
Gotowy
Kentaro Gathergood
CMBT Training Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Sean Connolly Galeb Brothers BJJ
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-64
Gotowy
Junyoung Kim
BJJ Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Oliver Sked One Purpose BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-64
Gotowy
Jack Willsher
Galeb Brothers BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
John Kan One Purpose BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-61
Gotowy
Desmond Batten
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Joel Kennedy Carlson Gracie Gold Coast
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-62
Gotowy
Jevahn Prele - Chong
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:57
Ryan Hughes Behan Jiu Jitsu
Female Gi / White / Adult / Above 79,3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
3-67
Gotowy
Eden Rostirolla-Cooper
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Stephanie Neilson Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-66
Gotowy
Daniel Bray
Galeb Brothers BJJ
Nicholas Scodellaro SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:59
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light Feather)
(Sunday)
4-67
Gotowy
Dylan Mills
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Max Vandermeer Alliance BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-63
Gotowy
David Liu
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Dylan Rees Gracie Barra Tweed Heads
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-62
Gotowy
Liam Peel
BJJ Lotus Club
KOTARO SAKANO One Purpose BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Master 2 (36+) / Above 79,3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
3-66
Gotowy
Ali Chauvenet
Claudia Desautels Gracie Barra Burleigh Heads Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-59
Gotowy
Thiago Ferreira
Team Lead
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:03
Heath Kilby Gracie Barra Tweed Heads
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-60
Gotowy
Shane Warne
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Coyne Flow Martial Arts Coolangatta
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-63
Gotowy
Kentaro Gathergood
CMBT Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Gene Ayles Carlson Gracie Gold Coast
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-65
Gotowy
James Scott
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Lawrence Harrison Gracie Barra Tweed Heads
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-61
Gotowy
Rhys Dahl
Broz Martial Arts
Brendon Epple Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-61
Gotowy
Eduardo Lobo
BJJ Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Eduardo Plotecya Gracie Barra Burleigh Heads
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-65
Gotowy
Kim Modequillo
GroundForce Martial Arts Academy
Junyoung Kim BJJ Lotus Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23