Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
35
Gotowy
Adam Corbett
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Lagos Gracie Elite Australia
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
36
Gotowy
Rene Cayuqueo
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Kalil Pinto Clube de Lutas Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
35
Gotowy
Richard Wolf
LEGACY
Chris Isaac Gracie Elite Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Paul McGillicuddy
WOLFLIFE ACADEMY
Wygrana walkowerem
Billy Newham Gracie Barra Central Coast
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
2-37
Gotowy
Storm Scales
Gracie Barra Carlton
Jasmine Whiting Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:13
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-43
Gotowy
Troy Vanderlight
Grappling Bros / GFTeam
Robert Flett LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:55
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
5-35
Gotowy
Kim Richards
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
AMY Friedrich Immersion MMA Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-37
Gotowy
Nick Saunders
GARAGE JIU-JITSU
Liam Sida Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-40
Gotowy
Robin Vlieger
Chave De Ouro
Mitch Goodrick GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
34
Gotowy
Aaron Stilburn
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrana na punkty - 05:00
Nick Kunzli Gracie Elite Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
36
Gotowy
Roy Marks
WOLFLIFE ACADEMY
Sergio Daher Garcia LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
2-38
Gotowy
Kyeandra Hazell
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Storm Scales Gracie Barra Carlton Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-34
Gotowy
Vladimir Maljkovic
Clube de Lutas
Wygrana na punkty - 05:00
Joel Mungoven GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
38
Gotowy
Jordan Erceg
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
CHRISTOPHER TACURI Clube de Lutas
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-38
Gotowy
Daniel Adams
ORIGEM JIU-JITSU
Patrick Basso GARAGE JIU-JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-38
Gotowy
Jesse Lifu-Bligh
Gracie Barra Central Coast
Wygrana na punkty - 06:00
Zach Cooper-Singe LEGACY
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
37
Gotowy
Guilherme Luis Curzel Bernardi
Alliance BJJ Australia
Werique Oliveira LEGACY Wygrana na punkty - 10:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Suwit Kimsat
Chave De Ouro
Wygrana walkowerem
Pedro Ferraz Gracie Barra Carlton
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-39
Gotowy
Alex Trauth-Goik
Gracie Barra Wollongong
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Liam Sida Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
37
Gotowy
PABLO ARAUJO
SJJA Team
Wygrana na punkty - 06:00
Rene Cayuqueo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-38
Gotowy
Matthew Martin
Gracie Barra Central Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Joe Martin SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
4-42
Gotowy
Gary Neugebauer
GARAGE JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:12
Adam Buckham Gracie Barra Hornsby
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
39
Gotowy
Ahmad Ghananim
Team Perosh MMA
Jack Weiss GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Male Absolute Gi / Purple / Master 3 / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Harry Pavlidis
Grappling Education
Wygrana walkowerem
Lawson Donald GUIGO jiu jitsu Oceania
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
39
Gotowy
Darren Ho
SJJA Team
Baylee Harris Gracie Barra Wollongong Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
40
Gotowy
Reece Ratkovic
Will Machado - Comp Team
Liam Donsworth Gracie Barra Central Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
4-45
Gotowy
Wilson Ng
Gracie Barra Sydney
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Matthew Reilly GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
40
Gotowy
Tom McKendrick
Gracie Barra Hornsby
SJ Park Team Perosh MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-40
Gotowy
Samuel Mcdonald
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Paul Touma GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
5-39
Gotowy
Matthew Martin
Gracie Barra Central Coast
Jahnu Seaton Gracie Barra Hunter Valley Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-41
Gotowy
Pablo Rafael
GARAGE JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 08:00
Paul McGillicuddy WOLFLIFE ACADEMY
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-43
Gotowy
Alessandro Nocciola
GARAGE JIU-JITSU
Tye Collier Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc Wygrana na punkty - 07:00