Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Sunday)
4-19
Gotowy
Mitchell Flynn
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Wynter Clark Temple Jiu Jitsu
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
1-13
Gotowy
Jack Cronin
GFTeam Sunshine Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Hudson Duckworth Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-19
Gotowy
Jesse Metherall
Galeb Brothers BJJ
Angus Campbell De Been 100% Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:24
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Sunday)
4-23
Gotowy
Christian Gale
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Braithen Seabrook Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3kg
(Sunday)
1-17
Gotowy
Cherith White
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Mirinae Harington Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Girls Gi / Green / Junior III (12yrs) / -48.3kg
(Sunday)
3-27
Gotowy
Ulyssia Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Louise Wanre CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -52.5kg
(Sunday)
3-25
Gotowy
Ride Suzuki
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Phoenix Goldsmith Base Gracie Jiu-Jitsu
Kids Gi / Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
2-13
Gotowy
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Amira Khalil Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
1-15
Gotowy
Jack Cronin
GFTeam Sunshine Coast
Ryo Tokeiji Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Sunday)
4-20
Gotowy
Jacob Damevski
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Wynter Clark Temple Jiu Jitsu
Kids Gi / Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Sunday)
2-20
Gotowy
Ivy Lesa
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Faith Tobin Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Boys Gi / Green / Junior III (12yrs) / -33.2kg
(Sunday)
4-15
Gotowy
Vincent Hiroti
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Kohki Nakamura Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Kids Gi / Girls Gi / Green / Junior II (11yrs) / -39.3kg
(Sunday)
4-18
Gotowy
Matilda Riding
Cadoo Martial Arts
Paige Barnes Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3kg
(Sunday)
1-18
Gotowy
Sienna George
Gracie Barra Surfers Paradise
Mirinae Harington Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Kids Gi / Girls Gi / Green / Junior III (12yrs) / -48.3kg
(Sunday)
3-28
Gotowy
Harley Bennett
LEGACY
Ulyssia Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Boys Gi / Green / Junior II (11yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-17
Gotowy
Jack Riding
Cadoo Martial Arts
Joseph Hiroti The Jiu-Jitsu Studio Darwin Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Sunday)
4-24
Gotowy
Kaleb Whitfield
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Braithen Seabrook Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -42.3kg
(Sunday)
1-20
Gotowy
Amity Mallie
Alliance BJJ Australia
Isla Swierkowski LEGACY Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Sunday)
4-21
Gotowy
Mitchell Flynn
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Jacob Damevski LEGACY
Kids Gi / Girls Gi / Green / Teen III (15yrs) / -60.5kg
(Sunday)
4-27
Gotowy
Lily Richards
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Elana Rosso Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -52.5kg
(Sunday)
3-29
Gotowy
Duke Williams
Temple Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Paddy Hargreaves Grapple Factory
Kids Gi / Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3kg
(Sunday)
1-19
Gotowy
Cherith White
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 04:00
Mirinae Harington Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -56.5kg
(Sunday)
2-21
Gotowy
Jake Spencer
Cadoo Martial Arts
Julian Gutierrez Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
3-37
Gotowy
Phoenix Brebner
TA | BYRON BAY
Wygrana na punkty - 04:00
Jake Wanre CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -42.3kg
(Sunday)
1-21
Gotowy
Norman Hargreaves
Grapple Factory
Wygrane przez Poddanie (submission)
Mannix McGregor Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
3-38
Gotowy
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Wygrana na punkty - 04:00
Kaan Hucent The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Kids Gi / Boys Gi / Green / Junior II (11yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-18
Gotowy
Eli Mcgrath
Galeb Brothers BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Joseph Hiroti The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Kids Gi / Girls Gi / Green / Teen I (13yrs) / -42.3kg
(Sunday)
1-22
Gotowy
Lucia Sykes
CAZA BJJ Australia
Mikayla Nguyen Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Sunday)
4-25
Gotowy
Christian Gale
De Been 100% Jiu Jitsu
Kaleb Whitfield De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -56.5kg
(Sunday)
2-24
Gotowy
Cooper Williams
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Samson Barton CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Sunday)
4-10
Gotowy
Michael Lapardin
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 04:00
Thomas Marshall Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-47
Gotowy
Xabian Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 02:00
Cassius Appoo Cadoo Martial Arts