Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 31,20 kg
(Sunday)
3-2
Acabado
Riley Sikora
Gracie Barra Shellharbour
Won by Submission - 02:07
Zion Kendric DC SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / under 20,0 kg
(Sunday)
1-1
Acabado
Luca Correa
Alliance BJJ Australia
Jordan Salvatore GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 02:00
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Under 25 kg
(Sunday)
7 -1
Acabado
Catalina Torres Lazatin
Gracie Parramatta
Leah Lin Gracie Barra Carlton Won by Submission - 00:35
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
8 -1
Acabado
Cristiana Ladera-Bispo
LEGACY
Mika Yamada Gracie Barra Carlton Won by points - 02:59
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 25 kg
(Sunday)
5 -1
Acabado
Gabriel Jaja
SJJA Team
Won by Submission - 01:14
Michael Abdallah Gracie Parramatta
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
6 -1
Acabado
Evangeline Arancibia Garcia
ROOTS BJJ
Won by points - 03:00
Xena Jalal Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-1
Acabado
Isaac Lam
SJJA Team
Nektarios Karavolas High Rollers Won by Submission - 00:54
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
7 -2
Acabado
Chiara Zaccaria
SJJA Team
Won by Submission - 03:32
Awa Harms SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-1
Acabado
Brody Ellis
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 03:00
Callum Prime SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 22 kg
(Sunday)
Acabado
Petros Karavolas
High Rollers
Won by Walkover - 00:02
Reef Hall Gracie Barra Shellharbour
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
8 -2
Acabado
Lily Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Won by points - 03:00
Yurika Santos SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-3
Acabado
Rocco Scott
SJJA Team
Won by points - 03:00
Ethan Lin ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 22 kg
(Sunday)
1-3
Acabado
Jeremey Chu
Marius Liu Gracie Barra Carlton Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 21 kg
(Sunday)
3-1
Acabado
Jasper Yao
SJJA Team
Won by Submission - 03:00
Yuri Moyses Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 28 kg
(Sunday)
4-3
Acabado
Dylan Pelly
ROOTS BJJ
Won by points - 03:00
Rishi Pradeep Clube de Lutas
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -3
Acabado
Luca Barbuto
ROOTS BJJ
Sriyaansh Sandeep SJJA Team Won by Decision - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 36,2 kg
(Sunday)
6 -3
Acabado
Isla Husain Pidcock
SJJA Team
Won by points - 03:00
Winter DOrazio WOLFLIFE ACADEMY
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Under 22 kg
(Sunday)
5 -4
Acabado
Matilde Iappelli
Gracie Barra Carlton
Aubrey Lubrin WOLFLIFE ACADEMY Won by Submission - 00:19
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
8 -4
Acabado
Layla Pinto
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Sabina Steinke SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-2
Acabado
Nektarios Karavolas
High Rollers
Won by points - 03:00
Patrick Yu
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
3-5
Acabado
Jacob Bachir
Grappling Education
Jacob Levitin Gracie Barra Hornsby Won by Submission - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 25 kg
(Sunday)
5 -2
Acabado
George Wang
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 00:31
Michael Abdallah Gracie Parramatta
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -4
Acabado
Junayd Black
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:17
Alex Abdallah Gracie Parramatta
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 22 kg
(Sunday)
1-2
Acabado
Petros Karavolas
High Rollers
Won by points - 03:00
Toby CHEN SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
8 -3
Acabado
Lily Mcauslan
Gracie Barra Carlton
Mia Ness SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-5
Acabado
Zack Higgins
SJJA Team
Won by Decision - 01:16
Nick ONeill Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 28 kg
(Sunday)
4-2
Acabado
Leo Azolini
ROOTS BJJ
Won by Submission
Koa Castro Gracie Barra Shellharbour
Boys Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / under 31,20 kg
(Sunday)
3-3
Acabado
Waseem Hijazi
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 00:40
Zion Kendric DC SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -5
Acabado
Riley Brooks
ROOTS BJJ
Won by points - 03:00
William Buckley Gracie Barra St Peters Australia
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
3-6
Acabado
Max McLoughlin
SJJA Team
Andreas Karavolas High Rollers Won by Submission - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-6
Acabado
Biraj Shakya
Gracie Barra Carlton
Lukas Januszkiewicz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Decision - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
5 -5
Acabado
Samara Sideroudakis
Gracie Parramatta
Won by points - 03:00
Alessia Robalino GARAGE JIU-JITSU