Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
1-10
Acabado
Ava Cunningham
Gracie Barra Surfers Paradise
Janu Freysen Gracie Barra Burleigh Heads Won by points
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -52.5kg
(Sunday)
2-10
Acabado
Thiago Ibanez Malik
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Stanley Oldknow Alliance BJJ Australia Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-5
Acabado
Ride Suzuki
LKJJ
Oscar McCulloch Carlson Gracie Gold Coast Won by points
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -52.5kg
(Sunday)
3-9
Acabado
Vince Lopez
Gracie Barra Burleigh Heads
Siany Squire De Been 100% Jiu Jitsu Won by points
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-9
Acabado
Max McBain
Cadoo Martial Arts
Daniel HUO One Purpose BJJ Won by Decision
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-9
Acabado
Laith Hadi
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Taio Maunder De Been 100% Jiu Jitsu Won by points
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-12
Acabado
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:29
Maverick Turner Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-8
Acabado
Lacey Robson
Team Lead
Won by Submission - 00:18
Andy Vitale-Cahill BJJ Lotus Club
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-11
Acabado
Hussein Hadi
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 02:57
Joao Felipe Bessa Rodrigues CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-8
Acabado
Bentley Doull
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Minka Halloran SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-10
Acabado
James Angus
Galeb Brothers BJJ
Titus Hope BJJ Lotus Club Won by points
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -56.5kg
(Sunday)
2-15
Acabado
Taleigha Ahrendt
Won by points
Tayla Moore De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
4-10
Acabado
Seth Oldknow
Alliance BJJ Australia
Won by Submission - 01:00
Mason Bowen Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-11
Acabado
Eva Barker
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ulyssia Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 00:31
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
1-12
Acabado
Cooper Williams
LEGACY
Eishin Shimamoto LKJJ Won by points
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
2-14
Acabado
Tayron Pinto
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 03:42
Samson McConochie
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-12
Acabado
Julian Gutiérrez
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 03:28
Kylan Dann SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
4-13
Acabado
Mackenna Farrell
Gracie Barra Burleigh Heads
Trisong Yangzom Gracie Barra Burleigh Heads Won by Decision
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-14
Acabado
Ayden Moore
De Been 100% Jiu Jitsu
Noah Asman Alliance BJJ Australia Won by Submission - 01:50
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-11
Acabado
Aysha Farrell
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by points - 01:59
Amity Mallie ACADEMIA BJJ LIFESTYLE
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-13
Acabado
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:34
Eduardo Moraes Galeb Brothers BJJ
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
2-16
Acabado
Kingston Davis
Alliance BJJ Australia
Zaxen McInally LEGACY Won by Submission - 01:48
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
3-15
Acabado
Marley Gleaves
Team Lead
Neo Suzuki LKJJ Won by Submission - 03:41
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
1-16
Acabado
Sam Clarke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Caique Duff Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:32
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
4-14
Acabado
Oscar Hope
BJJ Lotus Club
Satoru Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
1-13
Acabado
Sidney Orvoen
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Cooper Williams LEGACY Won by Submission - 00:15
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
3-16
Acabado
Jordan Hoi
Gracie Barra Burleigh Heads
Zion Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:53
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -34.5kg
(Sunday)
2-17
Acabado
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:25
Zachariah McConochie
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / Above 73kg+
(Sunday)
4-16
Acabado
Cayden Mercer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Michael Kennedy Broz Martial Arts Won by points
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
2-18
Acabado
Nash Davis
Alliance BJJ Australia
Won by Submission - 02:47
April Greene BJJ Lotus Club
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
1-21
Acabado
Max McBain
Cadoo Martial Arts
Won by points
Olive Williams LEGACY
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -25.5kg
(Sunday)
3-17
Acabado
Duncan BAI
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 02:29
Luca George