Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-3
Acabado
TK Sullivan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Leila Azeri Temple Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-1
Acabado
João Pedro De Medeiros
LEGACY
Won by Submission - 01:06
Savannah Strahan Temple Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-2
Acabado
Hunter Bool
CAZA BJJ Australia
Reece Krebber Gracie Barra Noosa Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-3
Acabado
Logan Erben
CAZA BJJ Australia
Sebastian Wilkins Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:22
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile / -60,5 kg (Middle)
(Sunday)
1-1
Acabado
Emily Lockhart
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Laura Irwin Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 00:39
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-5
Acabado
Duncan BAI
Carlson Gracie Gold Coast
Tarik Aueb-Rocha Temple Jiu Jitsu Won by Decision - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-4
Acabado
Chelsea Dellow
LEGACY
Won by Submission - 01:40
Bodhi Fletcher Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-2
Acabado
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:09
Chaz Driver Base Gracie Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
6-1
Acabado
Ben Shepherd
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-2
Acabado
Tulley Sandberg
Won by points - 03:00
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-4
Acabado
Reece Krebber
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 02:07
Leila Azeri Temple Jiu Jitsu
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-3
Acabado
Oliver Musgrave
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:43
Jude Rakos Base Gracie Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
6-2
Acabado
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Lucas Conde Alliance BJJ Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-4
Acabado
Liam Clifton
CAZA BJJ Australia
Won by points - 03:00
Parker Nason Brazilian Top Team Australia
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite II (5yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
2-1
Acabado
Archer Eastwood
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
M8y Marco Tamayo Gracie Barra Surfers Paradise Won by points - 02:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-6
Acabado
Luca George
Won by points - 03:00
Bailey Considine Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-5
Acabado
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by points - 03:00
Thomas Clarke Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-4
Acabado
Liam Gist
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:11
Charles Eastwood Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-2
Acabado
João Pedro De Medeiros
LEGACY
Won by Submission - 00:22
Eva Puljich Team Lead
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
6-3
Acabado
Ben Shepherd
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Lucas Conde Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-3
Acabado
Kyon Costa Santana
LEGACY
Joe White Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-7
Acabado
Tarik Aueb-Rocha
Temple Jiu Jitsu
Won by Decision - 03:00
Luca George
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-5
Acabado
Parker Appleton
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Leo Batiste Gracie Barra Noosa Won by Disqualification (disqualification) - 02:18
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
1-4
Acabado
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:28
Oliver Musgrave Will Machado - Comp Team
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
4-7
Acabado
Chelsea Dellow
LEGACY
Michaela Svoboda CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-5
Acabado
Sam Clarke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 00:21
Charles Eastwood Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-1
Acabado
Louis Fedor Pernot
Mybjj Brisbane
Quintin Barnard Galeb Brothers BJJ Won by Decision - 02:00
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-9
Acabado
Melissa Clarke
Alliance BJJ Australia
Lily-Mae WHITE Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 02:18
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-7
Acabado
Amarina Sebat
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 00:45
Amelia Dellow LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-5
Acabado
Drako Farrugia
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
6-6
Acabado
Liam Gist
Will Machado - Comp Team
Won by Disqualification (disqualification) - 01:58
Sam Clarke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-2
Acabado
Kai Horta
CAZA BJJ Australia
Won by points - 02:00
Zahlee Costa Santana LEGACY