Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
5 -24
Acabado
Meng Chua
Will Machado - Comp Team
Michael Walloscheck Westside BJJ Adelaide Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -19
Acabado
Lineu Oliveira
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by Decision - 05:00
Bernardo Magalhaes Life BJJ
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
9-22
Acabado
Brad Thomson
DC AUSTRALIA
James Lindgren Australian Elite Team Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
Acabado
Jingsi Jiao
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Mathew Vidic M16/Beachside Jiu-Jitsu
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-27
Acabado
David Freeman
LEGACY
David Hart DOMINANCE MMA Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-22
Acabado
Gareth Porter
Australia ASBJJ
Won by points - 05:57
Rafael Max De Freitas Cia Paulista Australia
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
10-23
Acabado
Wilson Ng
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 01:18
Simon Giarrusso Australian Elite Team
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
9-24
Acabado
Julian Markus
De Been 100% Jiu Jitsu
James Cattermole DOMINANCE MMA Won by Submission - 01:34
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-24
Acabado
Kevin Hoang
Cia Paulista Australia
Won by points - 05:00
Matt Wood Bayside BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-25
Acabado
Millane Raymond
Gracie Barra Hoppers Crossing
Kyle Doyle De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
29
Acabado
Edward Vanzet
Cia Paulista Australia
Patrick Richards De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Female Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Saturday)
Acabado
Talei Quaedvlieg
Galeb Brothers BJJ
Won by Walkover
Kerrie Marshall Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6 -20
Acabado
Marcelo Guimaraes
GFTeam Australia
Jose Lopez De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
10-25
Acabado
ADAM MCCURDY
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Alejandro De Varona GOIOERE BJJ TEAM Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
9-27
Acabado
LAURINO SCRIVA
Arruda BJJ
Won by points - 05:00
Raony Condini Gracie Barra Townsville
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
25
Acabado
Raka Fakiki`
Australian Elite Team
Won by Submission - 01:55
John Brown Australian Elite Team
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
7 -24
Acabado
Gregory Probyn
De Been 100% Jiu Jitsu
Jamie Morrison The Arena MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-26
Acabado
Luke Stokman
EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Won by Submission - 00:19
Nelson Heather Pacheco Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-29
Acabado
Oliver Marich
Will Machado - Comp Team
Bilguun Erdene De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-23
Acabado
Alex Watson
CAZA BJJ Australia
Daniel Browne Absolute MMA Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
30
Acabado
Sean Ripper
Australian Elite Team
Won by Submission - 03:50
Luke Sabato Australia ASBJJ
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-24
Acabado
Dan Kennedy
Gracie Barra Pymble
Shane Quelch Galeb Brothers BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -18
Acabado
PABLO ARAUJO
SJJA Team
MARCELINO DE FREITAS Marcelino Freitas BJJ Won by Submission - 03:49
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -26
Acabado
Nick Kennett
Gracie Elite Australia
Won by points - 05:00
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-26
Acabado
Darran Petty
DC AUSTRALIA
Grant Barlow Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
33
Acabado
Andre Nguyen
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:11
Adam Monkman Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
9-23
Acabado
Chè Quaedvlieg
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 02:01
James Lindgren Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-25
Acabado
Sebastian Todorovski
Immersion MMA
Won by points - 05:00
Kevin Hoang Cia Paulista Australia
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -22
Acabado
Daniel Soares Pinto
Alliance BJJ Australia
Jai Macrides Coringa Jiu-Jitsu Won by points
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-31
Acabado
Jimmy Rapace
DC AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Oli Fauzi Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5 -27
Acabado
Andrew Vacirca
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Khyahm Harvey
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
9-25
Acabado
Daryl Mokaraka
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Julian Markus De Been 100% Jiu Jitsu