Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -40.5kg
(Sunday)
2-27
Окончено
Mai'via Simi
Diamond Grappling Inc.
Won by Submission - 03:14
Eli Mcgrath Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -40.5kg
(Sunday)
1-27
Окончено
Hunter McCall
Galeb BJJ
Won by Submission - 01:48
Opie Johnson Team Lead
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-25
Окончено
Blake Bartholomai
Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:54
Archie Murphy Carlson Gracie Gold Coast
Kids No-Gi / Female / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
4-26
Окончено
Eva Watson
Alliance BJJ Australia
Everly Pearson Galeb BJJ Won by Submission - 02:08
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-26
Окончено
Boston McCall
Galeb BJJ
Won by points - 03:00
Luke Garrigan Gracie Barra Surfers Paradise
Kids No-Gi / Female / Junior III (12yrs) / -37.5kg
(Sunday)
2-28
Окончено
Paige Barnes
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Valentina Song Redman CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Female / Teen II (14yrs) / -43.5kg
(Sunday)
3-28
Окончено
Isabelle Mercieca
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Mikayla Nguyen Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Female / Junior III (12yrs) / -50.5kg
(Sunday)
4-27
Окончено
Mirinae Harington
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 00:33
Sienna George Gracie Barra Surfers Paradise
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -37.5kg
(Sunday)
1-28
Окончено
Crue Butler
Galeb BJJ
Faris Farhan ATOS Australia Won by Submission - 01:26
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -54.5kg
(Sunday)
2-29
Окончено
Janu Freysen
Gracie Barra Burleigh Heads
Jack Cornell TA | BYRON BAY Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -46.5kg
(Sunday)
4-30
Окончено
Joao Felipe Bessa Rodrigues
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Won by Submission - 00:19
Jesse Metherall Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-13
Окончено
Luca George
Gracie Barra Surfers Paradise
Won by Submission - 01:18
Sonny Hung Gracie Barra Burleigh Heads
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -43.5kg
(Sunday)
1-30
Окончено
Ronnie Wallis
Galeb BJJ
Won by Submission - 02:41
Pedro Henrique Bessa Rodrigues CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Kids No-Gi / Female / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
4-28
Окончено
Yves Sabre Lebdeh
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:54
Everly Pearson Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-26
Окончено
Jacob Twitchen
Locals Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:30
Hunter Hung Gracie Barra Burleigh Heads
Kids No-Gi / Female / Junior III (12yrs) / -50.5kg
(Sunday)
4-29
Окончено
Violet Tafili
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Mirinae Harington Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:32
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -62.5kg
(Sunday)
2-30
Окончено
Rico Liddell
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Maximus De Rose De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 01:14
Kids No-Gi / Male / Teen III (15yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-29
Окончено
Andreas Rauca
Galeb BJJ
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Female / Teen II (14yrs) / -66.5kg
(Sunday)
4-31
Окончено
Anaise Kondra
Galeb BJJ
Lava Lopez Gold Coast Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:38
Kids No-Gi / Female / Teen II (14yrs) / Above 70.5kg+
(Sunday)
1-32
Окончено
Ivy Reber
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:38
Kelly Bodsworth Will Machado - Comp Team
Kids No-Gi / Male / Teen III (15yrs) / Above 70.5kg+
(Sunday)
2-31
Окончено
Reuben Armstrong
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Marley Gleaves Gold Coast Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:14
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-29
Окончено
Ezekiel Jadraque
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boston McCall Galeb BJJ Won by Submission - 00:51
Kids No-Gi / Female / Teen III (15yrs) / -58.5kg
(Sunday)
4-32
Окончено
Lyric Van Der Kolk
Will Machado - Comp Team
Kelsea MULCAHY SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:56
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -54.5kg
(Sunday)
1-31
Окончено
Mitchell Flynn
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:37
Jed Meadowcroft Galeb BJJ
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -56.5 kg (Light Feather)
(Sunday)
2-33
Окончено
Noah Asman
Alliance BJJ Australia
Won by points - 05:00
Samson Barton CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Teen III (15yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-30
Окончено
Jacob Damevski
LEGACY
Won by points - 04:00
Weslei Schulz Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids No-Gi / Male / Teen III (15yrs) / -70.5kg
(Sunday)
1-33
Окончено
Jeremy Armstrong
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Braithen Seabrook Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:03
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -71.5 kg (Middle)
(Sunday)
4-36
Окончено
William Smith
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Suho Hong SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:50
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -71.5 kg (Middle)
(Sunday)
1-34
Окончено
Daniel Lee
Galeb BJJ
William Gawad ATOS Australia Won by Submission - 01:42
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -66.5 kg (Light)
(Sunday)
4-34
Окончено
Bailley Robinson
SJJA Team
Won by Submission - 00:47
Jai Niwa Galeb BJJ
Juvenile Girls No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -54.5 kg (Light)
(Sunday)
1-37
Окончено
Anabelle Damevski
LEGACY
Won by points - 05:00
Lana Chan Galeb BJJ
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66.5 kg (Light)
(Sunday)
3-31
Окончено
Ayden Moore
De Been 100% Jiu Jitsu
Izack Sinclair Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by Disqualification (disqualification)