Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
Окончено
Jaylan Pennisi
Will Machado - Comp Team
Ulyssia Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
Окончено
Jameson Raabe
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Jaylan Pennisi Will Machado - Comp Team
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
Окончено
Bianca Winning
Courage Training Centre
William Dray Atos Jiu-Jitsu Townsville Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
Окончено
Mikayla Waters
Whitsunday Martial Arts
Won by Walkover
Bianca Winning Courage Training Centre
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
Окончено
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Mia McNeill Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
Окончено
Cooper Male
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Walkover
Emile Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Saturday)
Окончено
Patrick Murdock
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by Walkover
Apple Stock Courage Training Centre
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Saturday)
Окончено
Keely Munro
Will Machado - Comp Team
Emily Kroijmans Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Окончено
Grant Restieaux
Whitsunday Martial Arts
Won by Walkover
Jason Barrett Atos Jiu-Jitsu Townsville
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Saturday)
Окончено
Gareth Butler
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
No Match No Match
Male No-Gi / Blue / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Saturday)
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Female Gi / White / Master 2 (36+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
Окончено
Jessica Whittington
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
No Match No Match
Female Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
Окончено
Jessica Whittington
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
No Match No Match
Female No-Gi / White / Master 2 (36+) / Heavy (+71.5 kg)
(Saturday)
Окончено
No Match
No Match
Jessica Whittington Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Walkover
Female Absolute No-Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
Окончено
Jessica Whittington
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
No Match No Match
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-1
Окончено
Max Murdock
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Kale Bull Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-2
Окончено
Caleb Singh
Australian Elite Team
Flynn McNeill Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-3
Окончено
Max Murdock
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Oliver Turner Fight Club Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-6
Окончено
Ulyssia Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Jameson Raabe Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
2-7
Окончено
William Dray
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Mikayla Waters Whitsunday Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Saturday)
1-4
Окончено
Eleijah Perkins
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Tait Raabe Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 00:20
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
1-8
Окончено
Zoey Bone
Courage Training Centre
Won by points - 03:00
Quade Powers Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -48.3kg
(Saturday)
2-8
Окончено
Lucas Kroijmans
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 01:56
Poppy Ferrara Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
1-9
Окончено
Phillip Bayley
Will Machado - Comp Team
Joshua Singh Australian Elite Team Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -27kg
(Saturday)
2-9
Окончено
Kelvin Taimona Caspani
Australian Elite Team
Thomas Pelling Will Machado - Comp Team Won by Submission - 03:27
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Saturday)
2-10
Окончено
Mia McNeill
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Cooper Male Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:09
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-4
Окончено
Flynn McNeill
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Nelson Malady Whitsunday Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite II (5yrs) / Mixed / -24kg
(Saturday)
1-1
Окончено
Matilda Goacher
Eva-Shell Caspani Australian Elite Team Won by points - 02:00
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite II (5yrs) / Mixed / -24kg
(Saturday)
1-2
Окончено
Ryder Bull
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 00:18
Matilda Goacher
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-5
Окончено
Oliver Turner
Fight Club
Flynn McNeill Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Saturday)
1-5
Окончено
Eleanor Dwyer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Lucia Calleja Atos Jiu-Jitsu Townsville Won by points - 01:05