Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
8 -41
Окончено
Jessica Page
Galeb BJJ
Won by points - 06:00
Lane Cole-DeLu
Male Gi / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6 -40
Окончено
Warrick Drew
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Thomas David Australian Elite Team Won by Submission - 00:40
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2 -38
Окончено
Sylvia Niderla
Resilience BJJ Academy
Won by points - 05:00
Shannen Lay Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -33
Окончено
NICHOLAS MAGLICIC
Won by Submission - 02:39
Nick Hayden Absolute MMA
Male Absolute No-Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
1 -32
Окончено
Lincoln Hancock
Will Machado - Comp Team
Ryann Creary No team/association Won by Submission - 00:18
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-42
Окончено
Li Wang
Marcelino Freitas BJJ
Won by points - 05:00
David Lobriza CHECKMAT AUSTRALIA
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3 -36
Окончено
Yasmina Valverde Delgado
Won by points - 05:00
Adelle Casey CHECKMAT AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
6 -43
Окончено
Patrick Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission
Stacey Adams De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Окончено
Hamza Akyurt
Australian Submission Academy
RAUF DEMIRAL Australian Submission Academy Won by Walkover
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
8 -43
Окончено
Jennifer Potter
Gracie Barra
Won by Submission - 01:38
Emily Grace AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -39
Окончено
Billy Newham
Gracie Barra Central Coast
Won by Submission - 02:07
Alexander Tasios Australia ASBJJ
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2 -36
Окончено
Alicia Spurr
Coach Marcel Leteri
Alex Lindon Carlson Gracie Team Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-46
Окончено
David Johnston
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Daniel O’Connor Won by points - 05:00
Male No-Gi / Brown / Master 3 (41+) / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
1 -36
Окончено
JUNG HO KIM
Cia Paulista Australia
Won by points - 05:00
Gregory Probyn De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3 -37
Окончено
Phillip Skorsis
Australian Elite Team
Gabor Katona Alliance BJJ Australia Won by Submission - 04:43
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -35
Окончено
Daniel Connolly
Australia ASBJJ
Ryan Barry Australian Combat Sports Academy Won by Submission - 01:30
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -34
Окончено
Louis Ryan
BRAVOS BJJ
NICHOLAS MAGLICIC Won by Submission - 04:46
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday)
8 -45
Окончено
NICOLE COPPES
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 06:00
Bethanii Baron-Heeris Essence Brazilian Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
7 -42
Окончено
Jason Cichon
Resilience Training Centre
Won by Decision - 05:00
Stacey Adams De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
2 -40
Окончено
Andy Randhawa
Giant Team Australia
Won by points - 05:00
Dion Eden Gracie Barra
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-43
Окончено
Steven Arnold
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 05:00
Li Wang Marcelino Freitas BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -36
Окончено
Tim Baker
Absolute MMA
JAMES MATTHEWS Immersion MMA Won by Submission - 02:49
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
6 -39
Окончено
HUGH FLETCHER
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
EGOR OLIVEIRA SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 08:00
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3 -41
Окончено
Bernie Rametta
Resilience Training Centre
Won by points - 05:00
Adam Wright Absolute MMA
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
8 -48
Окончено
Michael De Marco
Team Perosh MMA
Won by points - 07:00
Sheng Tang Australian Elite Team
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(Saturday)
1 -33
Окончено
Noriel Bernardo
Will Machado - Comp Team
LAURINO SCRIVA Arruda BJJ Won by points - 05:00
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
2 -37
Окончено
Penny Tang
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 03:12
Alex Lindon Carlson Gracie Team
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
3 -38
Окончено
Shannen Lay
Australian Elite Team
Sylvia Niderla Resilience Training Centre Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -40
Окончено
Ethan Cannon
Just Jiu Jitsu
Billy Newham Gracie Barra Central Coast Won by Decision - 07:00
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday)
8 -44
Окончено
RUBY MATIC
GRACIE BARRA (USA)
Jennifer Potter Gracie Barra Won by points - 06:00
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -73,0 kg (Light)
(Saturday)
1 -37
Окончено
Unknown User
G13 BJJ Adelaide
Won by Submission - 01:01
James Stevenson Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2 -42
Окончено
DANIEL KENNEDY
Limitless MMA
Won by points - 05:00
Amarbir Gill ORIGEM JIU-JITSU