Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
4-56
Окончено
Slade Miethke
5th Wave MMA
Won by Submission - 00:40
Georgia Wills Galeb Brothers BJJ
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
4-54
Окончено
Elise Grimsey
Braxton Birchell ATOS Australia Won by points - 03:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-47
Окончено
Mykelti Klink
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Josh Clough Insight Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-46
Окончено
Harrison Croaker
BJJ Lotus Club
Won by points - 06:00
Ben Collins ATOS Australia
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-57
Окончено
Leilani Grimsey
Won by points - 03:00
Brayden Furlong Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-37
Окончено
Matheus Bessa
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Submission - 04:17
Bruno Dorensbach Carlson Gracie Team
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-46
Окончено
Brendan Woodley
Gracie Barra Surfers Paradise
Harsh Pandya One Purpose BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-48
Окончено
Craig Patman
Base Gracie Jiu-Jitsu
John Wayne Rooney BJJ Lotus Club Won by Submission - 02:55
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-52
Окончено
Andrew Thomson
LEGACY
Won by points - 05:00
James Bingham SASSOM MMA
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-42
Окончено
Daniel Castles
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Decision - 06:00
Christophe Grumelart De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-50
Окончено
Daniel Hogg
LEGACY
Won by Submission - 01:21
Gavin Nicholson The Academy of Grounding
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-49
Окончено
Joseph Lay
One Purpose BJJ
Josh Stengord Base Gracie Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
2-51
Окончено
Lucy Crawford
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by points - 06:00
Rebecca Mackney One Purpose BJJ
Kids No-Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -22.5kg
(Sunday)
4-55
Окончено
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Braxton Birchell ATOS Australia Won by points - 03:00
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
4-60
Окончено
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Won by Submission - 02:41
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-45
Окончено
Stanislav Smirnov
Alliance BJJ Australia
Ken Stewart Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 05:00
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-39
Окончено
Tahleigh Cassidy
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Stefanie Tran Axis Jiu-Jitsu Academy Australia Won by Submission - 02:18
Female Gi / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-54
Окончено
Brigette Jensen
BJJ Lotus Club
Won by points - 06:00
Giselle Sin
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-58
Окончено
Kimberley White
Galeb Brothers BJJ
Brayden Furlong Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:28
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
1-43
Окончено
Ross Weeding
De Been 100% Jiu Jitsu
Jim Reid BJJ Hervey Bay/ Maromba Won by Submission - 01:22
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
4-61
Окончено
Eli Paris
Alliance BJJ Australia
Won by points - 04:00
Jaxon Keary Cadoo Martial Arts
Male Gi / Black / Master 5 (51+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-44
Окончено
Carlos Bozano Collor
Base Gracie Jiu-Jitsu
Fabio Glazer LEGACY Won by Submission - 02:14
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-48
Окончено
William North
Team Lead
Won by points - 05:00
Brent Halliday Cadoo Martial Arts
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-41
Окончено
Stefanie Tran
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Won by Submission - 01:23
Emily Knauth One Purpose BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-47
Окончено
Jayke Convery
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 00:24
Harrison Croaker BJJ Lotus Club
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
4-63
Окончено
Oscar Merlin
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Jamie Ponsonby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
2-53
Окончено
Lucy Crawford
Flow Martial Arts Coolangatta
Hafsah Daniel SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-50
Окончено
Harsh Pandya
One Purpose BJJ
Won by points - 05:00
Josh Clough Insight Jiu Jitsu Academy
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -34.5kg
(Sunday)
4-64
Окончено
Callan Grimsey
Won by Submission - 00:46
Louise Wanre Gracie Barra Noosa
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-59
Окончено
Leilani Grimsey
Won by points - 03:00
Brayden Furlong Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Absolute Gi / Blue / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
2-59
Окончено
Justin De Voss
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Marcus Harrison Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 03:05
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
3-53
Окончено
Daniel Bodnar
Will Machado - Comp Team
James Ballantyne BJJ Lotus Club Won by points - 05:00