Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Saturday)
4-6
Окончено
Tyesha Velt
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 03:00
Amelia Dellow LEGACY
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-11
Окончено
Mataeus Thompson
One Purpose BJJ
Tayron Pinto Won by Submission - 00:51
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-7
Окончено
Kohki Nakamura
Won by points - 03:00
Josh Pellicciotti Team Lead
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
3-6
Окончено
Thomas Sarow
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Mylo Eddington Team Lead Won by points - 02:47
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
4-10
Окончено
Orlando Ferraro
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Georgia Wills Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -39.3kg
(Saturday)
1-9
Окончено
Eldon Francisco
One Purpose BJJ
Isaiah Singh Won by Submission - 00:13
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-8
Окончено
Ry Narushima
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Brayden Furlong Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Mixed / -52.5kg
(Saturday)
3-13
Окончено
Lily Richards
De Been 100% Jiu Jitsu
Jayden Moeun Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 02:22
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
4-13
Окончено
Seth Mcdonnell
LEGACY
Won by points - 03:00
Lenny Grace Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
3-11
Окончено
Jesse-James Parr
Team Lead
Won by Submission - 01:14
Jett Luffman Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-10
Окончено
Jake Wanre
Gracie Barra Noosa
Andreas Rauca Galeb Brothers BJJ Won by points - 04:00
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
3-7
Окончено
Titus Hope
BJJ Lotus Club
Won by Submission - 02:22
Thomas Sarow Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Saturday)
4-8
Окончено
Tyesha Velt
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Elijah Acacio Schulz Team Lead Won by Submission - 00:10
Kids Gi / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -21kg
(Saturday)
4-1
Окончено
Zion Teixeira
Team Lead
Won by points - 02:00
Zaxen McInally LEGACY
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Male / -36.2kg
(Saturday)
1-5
Окончено
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 01:56
Kobe Peirce BONDI JIU JITSU ACADEMY
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
2-9
Окончено
Kohki Nakamura
Won by Submission - 01:36
Brayden Furlong Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Female / -45.3kg
(Saturday)
3-14
Окончено
Matilda Ho
Galeb Brothers BJJ
Lara Loqdowns Won by Submission - 01:04
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
4-11
Окончено
Kai Lever
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 00:49
Georgia Wills Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Junior I (10yrs) / Male / -36.2kg
(Saturday)
1-7
Окончено
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 03:49
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Saturday)
4-9
Окончено
Kai Tsunoda
One Purpose BJJ
Elijah Acacio Schulz Team Lead Won by Decision - 03:00
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
3-12
Окончено
Noah Asman
Alliance BJJ Australia
Won by Submission - 00:59
Jesse-James Parr Team Lead
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Male / -33.2kg
(Saturday)
2-13
Окончено
Rui Narushima
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Archie Eddington Team Lead Won by Submission - 03:27
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -42.3kg
(Saturday)
3-9
Окончено
Jonas Studley
De Been 100% Jiu Jitsu
Trent Hayes Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-12
Окончено
Andreas Rauca
Galeb Brothers BJJ
Tayron Pinto Won by Submission - 00:34
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Saturday)
4-14
Окончено
Summer Weiner
Gracie Barra Surfers Paradise
Won by Submission - 01:28
Lenny Grace Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
3-8
Окончено
Mylo Eddington
Team Lead
Won by points - 03:00
Titus Hope BJJ Lotus Club
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Male / -33.2kg
(Saturday)
2-14
Окончено
Lucas Edwards
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 03:16
Weslei Schulz Team Lead
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -33.2kg
(Saturday)
4-12
Окончено
Orlando Ferraro
Temple Jiu Jitsu
Kai Lever Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 03:00
Kids Gi / Junior III (12yrs) / Female / -45.3kg
(Saturday)
3-15
Окончено
Gisele Da Silva
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Matilda Ho Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Junior II (11yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
2-16
Окончено
Ryker Smith
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Carlos Autagavaia SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Teen I (13yrs) / Male / -48.3kg
(Saturday)
1-13
Окончено
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 02:34
Dean McDermott Australian Elite Team
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Saturday)
4-16
Окончено
Charlie Creenaune
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 00:11