Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
1-1
Završeno
Kobe Morgan
United Jiu-Jitsu Academy
Rupert Atkinson Gracie Barra Orange Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
2-1
Završeno
Cohen Stone
Chave De Ouro
Pobedio Završnicom - 00:42
Vincent Atkinson Gracie Barra Orange
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -45.3 kg (48.3kg now)
(Sunday)
1-2
Završeno
Finley Reeve
Gracie Barra Sydney
Pobedio Završnicom - 02:17
Hamish Renshaw BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
2-2
Završeno
Dax Brooks
Braddah Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:30
Blair Rolles United Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
1-3
Završeno
Rocci Tracey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Pobedio Završnicom - 03:52
Kobe Morgan United Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
2-3
Završeno
Jacob Feltham
United Jiu-Jitsu Academy
Vincent Atkinson Gracie Barra Orange Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36.2 kg (42.3kg NOW)
(Sunday)
1-5
Završeno
Charlotte Morris
BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE
Pobedio Završnicom - 01:40
Aurora Neff-Thorne United Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
2-4
Završeno
Oscar Morgan
United Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:12
Blair Rolles United Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-5
Završeno
Finnley Healy
United Jiu-Jitsu Academy
Branch Donnelly SJJA Team Pobedio Završnicom - 02:20
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
1-6
Završeno
Rupert Atkinson
Gracie Barra Orange
Pobeda po poenima - 04:00
Rocci Tracey GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
2-6
Završeno
Cohen Stone
Chave De Ouro
Pobeda po poenima - 04:00
Vincent Atkinson Gracie Barra Orange
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -45.3 kg (48.3kg now)
(Sunday)
Završeno
William Wright
De Been 100% Jiu Jitsu
Hamish Renshaw BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE Pobeda bez borbe
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -45.3 kg (48.3kg now)
(Sunday)
1-7
Završeno
Finley Reeve
Gracie Barra Sydney
Pobedio Završnicom - 02:50
Hamish Renshaw BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
2-7
Završeno
Dax Brooks
Braddah Jiu Jitsu
Oscar Morgan United Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36.2 kg (42.3kg NOW)
(Sunday)
Završeno
Hailey Wright
De Been 100% Jiu Jitsu
Aurora Neff-Thorne United Jiu-Jitsu Academy Pobeda bez borbe
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -58.5 kg (Light feather)
(Sunday)
1-9
Završeno
Hunter Passer
Kaiden Pintos Gracie Barra Orange Pobedio Završnicom - 02:15
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-8
Završeno
Hunter Bartimote
United Jiu-Jitsu Academy
Finnley Healy United Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74.0 kg (Middle)
(Sunday)
1-10
Završeno
Blake Vella
United Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Liam Van Holst Pellekaan BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE
Girls Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -52.5 kg (65.0kg NOW)
(Sunday)
2-9
Završeno
Fleur Van Holst Pellekaan
BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE
Pobedio Završnicom - 02:10
Eden Bilby Gracie Barra Orange
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-10
Završeno
Diarmaid O'Shea
Team Perosh MMA
Richard Beale Gracie Barra Orange Pobedio Završnicom - 04:36
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36.2 kg (42.3kg NOW)
(Sunday)
1-11
Završeno
Charlotte Morris
BLUE MOUNTAINS MARTIAL ARTS CENTRE
Pobedio Završnicom - 01:18
Aurora Neff-Thorne United Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-13
Završeno
Juan Carlos Atie
LEGACY
Pobeda po poenima - 06:00
Brandon Bock SJJA Team
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-11
Završeno
Branch Donnelly
SJJA Team
Pobeda po poenima - 03:00
Finnley Healy United Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-12
Završeno
Matthew Zeitlhofer
EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA
Pobeda po poenima - 07:00
Liam Fitzpatrick Gracie Barra Orange
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
Završeno
Alexandre Valverde
LEGACY
Pobeda bez borbe
Raphael Giacomini Pinheiro De Moraes Braddah Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-14
Završeno
Kennedy Junio Dos Santos Rocha
LEGACY
David Meynin Jiu Jitsu Kingdom Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-13
Završeno
Nikolai Meynin
Jiu Jitsu Kingdom
Pobedio Završnicom - 05:56
Robson Chagas LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-15
Završeno
Juan Carlos Atie
LEGACY
Pobeda po poenima - 06:00
Cooper McDaid Heywood Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
2-14
Završeno
Hayden Brooks
Braddah Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:43
Mark Whieldon Heywood Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-16
Završeno
David Meynin
Jiu Jitsu Kingdom
Renan Negri LEGACY Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-15
Završeno
James Fisher
DOMINANCE MMA
Pobedio Završnicom - 03:26
Robson Chagas LEGACY
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-16
Završeno
Richard Beale
Gracie Barra Orange
Matthew Zeitlhofer EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA Pobeda po poenima - 07:00