Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
Završeno
Louie Ellerton
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Emilio Madaffari Coringa Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
Završeno
Emilio Madaffari
Coringa Jiu-Jitsu
Aidan Jardim BRAVOS BJJ Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Završeno
Anthony Ducker
Evolution BJJ
Oliver Bourne GFTeam Australia Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Završeno
Declan O'Leary
Will Machado - Comp Team
Pobeda bez borbe
Todd Williams De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
Završeno
Bryce Nie
Mach One
Pobeda bez borbe
Cyrus Milne Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
Završeno
Marcus Harrison
Galeb Brothers BJJ
Pobeda bez borbe
Ryan Ahmat Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Završeno
Michael Djamil
BRAVOS BJJ
Joe Hayes De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Keegan Scott
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Nathan Doyle Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Nohzen Tayebbi
Kaizen Lab Jiujitsu
Pobeda bez borbe
Daniel Smith Coringa Jiu-Jitsu
Male Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Tim Almond
BRAVOS BJJ
Kenny Ireland De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Paul Winfield
GOIOERE BJJ TEAM
Paddy Golden BRAVOS BJJ Pobeda bez borbe
Male Absolute Gi / White / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Adam Conchie
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Paul Winfield GOIOERE BJJ TEAM
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Jackson Mcdade
BRAVOS BJJ
Pobeda bez borbe
Vincent Benjamin Essence Brazilian Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
Male Absolute Gi / Blue / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Marcus Harrison
Galeb Brothers BJJ
Pobeda bez borbe
Ryan Ahmat Australian Elite Team
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Daryl Mokaraka
Will Machado - Comp Team
Grant Ford BRAVOS BJJ Pobeda bez borbe
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Derek Best
BRAVOS BJJ
Pobeda bez borbe
Joshua Thorp GOIOERE BJJ TEAM
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Benita Chua
Submission Factory Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Bethanii Baron-Heeris Essence Brazilian Jiu Jitsu
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Bethanii Baron-Heeris
Essence Brazilian Jiu Jitsu
Emma Lloyd Mach One Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Završeno
Fionn Lynch
BRAVOS BJJ
Pobeda bez borbe
Jack McClure Evolution BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Završeno
Jason Lea
Coringa Jiu-Jitsu
Adam Francis Mach One Pobeda bez borbe
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-1
Završeno
Tayte Spelta
Coringa Jiu-Jitsu
Joshua Hodges De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite II (5yrs) / -26 kg
(Sunday)
2-1
Završeno
Loki Metcalf
Will Machado - Comp Team
Pobedio Odlukom - 02:00
Arlo Scholz Mach One
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite II (5yrs) / 20,0 kg
(Sunday)
1-1
Završeno
Charlie Graham-Helwig
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Oscar Touhey GFTeam Australia
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / Above 37,2 kg
(Sunday)
1
Završeno
Rahni Smith
Coringa Jiu-Jitsu
Laila Pimlott Coringa Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -34,20 kg
(Sunday)
2-2
Završeno
Sydney-jade Unuwai Jackson
Will Machado - Comp Team
Enzo Cavalcante Coringa Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:25
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Sunday)
3-4
Završeno
Nigel Bonner
De Been 100% Jiu Jitsu
Ethan Duncan Will Machado - Comp Team Pobedio Završnicom - 00:43
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-2
Završeno
Ben Shaw
Will Machado - Comp Team
Zechariah Navea Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Pobedio Završnicom - 00:49
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2
Završeno
Sebastian Matambanadzo
Coringa Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Thomas Cotton De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-3
Završeno
Ellysa Kirkby
Coringa Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:09
Emma Leon BRAVOS BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-3
Završeno
Hugo Guimaraes
GFTeam Australia
Ben De Klerk De Been 100% Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00